Prywatyzacja PKO BP SA

Fratih / 83.27.170.* / 2006-11-01 17:55
posiadam akcje pracownicze pochodzace z prywatyzacji PKO BP SA od listopada istnieje mozliwosc ich sprzedaży mam małe doświadczenie w inwestowaniu większych kwot (rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych) i chciałbym dowiedziec jak można część z nich mądrze ulokować wolałbym żeby były to inwestycje niskiego ryzyka lecz niezamrazające mojego kapitału na okres kilku lat jak w przypadku obligacji skarbowych za wszelkie porady forumowiczów zorientowanych w temacie serdecznie dziękuje
Wyświetlaj:
Oburzona. / 83.31.12.* / 2006-11-26 18:12
Ludzka zachłanność nie zna granic. Proponuję ten prezent otrzymany od Skarbu Państwa, kosztem całego społeczeństwa ,rozdać głodnym dzieciom, a nie kombinować jakby jeszcze go pomnażać.
Przypadkowy ziom@ / 83.30.163.* / 2006-12-07 04:23
Dla większości pracowników PKO BP SA ,szczególnie tych z wieloletnim stażem pracy, te akcje są jedyną rekompensatą. Przykładem może być przepracowanych 25 lat za bagatela 1000 zł miesięcznie. Pomyślmy o tysiacach kobiet i ich wkładzie w funkcjonowanie banku. Pieniadze uzyskane ze sprzedarzy akcji są środkiem na polepszenie ich sytacji materialnej Kyóra nie jest tak rewelacyjna jakby się mogło wydwać! Nawiązujać do osoby,która chce pomnażać swój kapitał:Myślę,że jesteś jeszcze świerzakiem z kilkuletnim starzem pracy i nadętym lizusem po studiach! Życzę panu powodzeniaprzy pomnażąniu wiedzy ekonomicznej i bankowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy