Forum Spółki giełdowe CCC SA

Przecena spółki okazją do zakupu akcji CCC? Winna słaba sprzedaż

Przecena spółki okazją do zakupu akcji CCC? Winna słaba sprzedaż

Wyświetlaj:
infor...... / 83.242.92.* / 2018-11-20 01:08
Ustawa o PPK podpisana przez Andrzeja Dudę - Dzisiaj przed południem prezydent Andrzej Duda oficjalnie podpisał ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych, które wejdą w życie w największych firmach od 1 lipca przyszłego roku. Czy PPK pomogą giełdzie i pokryją odpływ środków w ramach tzw. “suwaka” z OFE? - W całym programie może wziąć udział około 11,5 miliona pracowników. Wstępne szacunki mówią o tym, że PPK mają przynosić co roku od 12 do 15 miliardów nowych oszczędności, które częściowo zostaną ulokowane na GPW. Biorąc pod uwagę, że polityka inwestycyjna jest dosyć mocno ograniczona ustawą o PPK, to już teraz można pokusić się o pewne wnioski. W części akcyjnej funduszu przynajmniej 50% aktywów ma być ulokowana w instrumentach z indeksu WIG20, a nie więcej niż 20% aktywów w netto w spółki średnie z indeksu MWIG40. Do pozostałych walorów z polskiego rynku trafi maksymalnie 20%, a przynajmniej 20% ma być inwestowana na zagranicznych rynkach akcji. W optymistycznym wariancie maksymalnie 50% wszystkich środków będzie inwestowana w akcje, co przekłada się, że na GPW może bezpośrednio trafić od 3 do 6 miliardów złotych, co w przypadku jeśli reforma OFE zostałaby przeprowadzona w spójny sposób z PPK, dawałoby nadzieję na ograniczenie negatywnych skutków tzw. “suwaka”.
infor...... / 83.242.92.* / 2018-09-16 23:36
Wiele znanych marek odzieżowych ma gorsze wyniki sprzedaży niż rok wcześniej. Plany pokrzyżowała m.in. dobra pogoda, która nie zachęcała do chodzenia po sklepach, a wydatki na letnie ubrania są mniejsze. Wyjątkiem na warszawskiej giełdzie są CCC i Bytom, które po ośmiu miesiącach tego roku miały sprzedaż większą niż rok wcześniej.CCC i Bytom, jako firmy, które poprawiły statystyki, są w mniejszości ......
klient... / 81.190.62.* / 2016-04-04 22:26

Wyniki sprzedaży słabo wypadły
A czemu tu się dziwić ? Ostatnio byłem tam rozejrzeć się za butami, ale które nie wziąłbym do ręki to wszystkie wykonane ze szmatoceraty i plastykową podeszwą. Takich butów ja nie chcę.
evedddd / 78.8.5.* / 2016-04-04 21:39
chyba raczej winne jest oszukiwanie klientów i nieuznawanie oczywistych reklamacji. Ja w CCC nigdy nic nie kupię, tak samo jak zakaz zakupów ma cała moja rodzina. Buty mi sie rozpadły po 1 miesiącu. Napisali z CCC że to wina intensywnego użytkowania. 1 miesiąc. Guma na podeszwie była miękka jak plastelina. Od chodzenia się rozpadła podeszwa. Taaak. oszuści.
Karol393 / 78.10.123.* / 2016-04-04 18:48
Ta spółka nie ma przyszłości bo żeruje na klientach. Kupiłem buty Lasocki. Po 3 miesiącach obcasy z czarnych zrobiły się zielone. Poszedłem zareklamować. Panie sprzedawczynie reklamację oddaliły twierdząc, że podczas użytkowania buta miało prawo dojść do zmiany koloru gumy na obcasie.
Następne reklamacje nie odniosły skutku. Mam dość tej firma na zawsze. Nigdy ani ja ani moja rodzina i znajomi nie zrobią tam zakupów. Tam jest bezczelne nabijanie klientów w butelkę.
ma123 / 93.176.222.* / 2019-10-31 19:23
A próbowałeś zareklamować coś w Monnari?
wkurzony / 93.176.222.* / 2020-01-22 01:17
Ja próbowałam w Monnari, powiedziano mi, że źle użytkowałam torebkę! Odradzam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy