Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Przed ostatnią sesją roku 29 ....!!!!! ???? och.. ach...co to się będzie działo.

Przed ostatnią sesją roku 29 ....!!!!! ???? och.. ach...co to się będzie działo.

Morfeusz / 2006-12-28 18:11
Z układu kart w tarocie wyszło mi , że jutro kończymy na plusie. Chociaż muszę się przyznać, że karty specjalnie tak ułożyłem.
Ale moja wiara we wzrosty jutrzejsze bazuje na przewidywanym zachowaniu się rynku w USA a mianowicie dzisiaj b.dobre dane zostaną odzwierciedlone na następnej czyli jutrzejszej sesji już parę razy tak się giełda w USA zachowywała. Poznamy to po otwarciu rano kontraktów w USA.
Moja strategia na jutro brać L po PCRO (jeśli otwarcie w strefie neutralnej lub czerwonej)
Wyświetlaj:
gabrik / 2006-12-28 23:21 / portfel / Wierny Forumowicz
jutro nie będziemy wyżej niż 3340 a swoją drogą wczoraj i dzis zawodowo pokasowali stopy choć jest jedno ale...........
Morfeusz / 2006-12-28 20:27 / Tysiącznik na forum
No to mamy wiadomość dnia, która tylko potiwerdza jutrzejsze wzrosty.
KGHM podpisała kontrakt na sprzedaż całej góry srebra do USA w 2007 r.
futurek_LOGO / 2006-12-28 21:57 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ale ta informacja jest wazniejsza z innego powodu - banki wiedza ze koniec USD bliski i same zmieniaja swoje rezerwy na kruszec - maja wprowadzic certyfikaty dollarowe oparte na srebrze - taki nowy pieniadz standard zlota-srebra powraca ...
futurek_LOGO / 2006-12-28 22:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a KGH dostanie te gufno warte dollary ... ciekawe ile straca na wartosci od momentu podpisania umowy a ile srebro zyska w tym czasie tyle ze to kwestia nie na jutro a raczej dla Kenobiego
futurek_LOGO / 2006-12-28 22:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przyszlosc KGH to raczej upatruje w tej dziedzinie bo jestesmy jednym z wiekszych producentow srebra i mamy zloza 2 czy 3 co do wielkosci na swiecie pod tym wzgledem jestesmy potega :-)
futurek_LOGO / 2006-12-28 19:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
250 czy 350 oto jest pytanie ... ja jednak patrze jak Ty z optymizmem na jutro choc jak na razie przy takiej bazie przewazaly spadki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy