Forum Polityka, aktualnościKraj

Przedsiębiorcom nie podobają się zmiany ustawy o VAT

Przedsiębiorcom nie podobają się zmiany ustawy o VAT

Wyświetlaj:
podatnikQ / 83.21.242.* / 2008-03-14 21:22
a czego się spodziewaliście po budowniczych PRLbis ? Oni bronią układów, sitw i korporacji a nie pomyślności Polski (tzn. wszystkich jej obywateli). Precz z PO !!!
hehe / 83.24.175.* / 2008-03-12 19:03

Chodzi między innymi o projekt ryczałtu VAT dla najmniejszych firm


Po prostu chcą obłożyć podatkiem wszystkich, nawet te maleńkie, jednoosobowe firemki, które dotąd nie karały klientów vatem. Teraz klient zapłaci.
elczajgrze / 2008-03-14 21:07
człowieczku naprawdę nie wiesz o co chodzi , na pewno idzie na dobre , a nie wiem dlaczego wszyscy tak boją się być vatowcem , jestem firmą jednoosobową i od początku tj od 1993 r jestem vatowcem jest to najkorzystniejsza forma podatkowa , tylko trzeba trochę wiedzieć ile jest 2x2
kisielnicka / 83.21.181.* / 2008-03-14 13:10
Nie masz rozeznania kolego, wlaśnie ma byc podniesiona kwota przychodu osiagnieta w roku od której trzeba bedzie wejsc w VAT , mozna bedzie tez Vat płacic ryczałtem bez prowadzenia szczegółowego rozliczania - to jest wybór . Szczerze mówiac nie wiem co sie nie podoba przedsiebiorcom, prowadzę małą firmę 5 osów jestem VAT - owcem i m,nie sie te zmiany podobaja , moze nie znam, jeszcze wszystkich
Pozdrawiam
Nina
marek19.53 / 83.24.50.* / 2008-03-11 13:41
Zadziwiające. Tak lobbowali za rządem PO, tak krytykowali poprzedników a teraz ?

KIG przyjęła projekt Ministerstwa Finansów z niepokojem, natomiast KPP dyplomatycznie mówi, że nie rozwiązuje on wszystkich problemów związanych z VAT


I najśmieszniejsze

propozycja resortu finansów nie zawiera wielu pozytywnych rozwiązań, które znalazły się w nowelizacji ustawy przyjętej przez komisję finansów w poprzedniej kadencji Sejmu.

Najnowsze wpisy