Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Przedsprzedaż mieszkań na gdańskiej Wyspie Spichrzów

Przedsprzedaż mieszkań na gdańskiej Wyspie Spichrzów

skomentuj
ARBOvision / 2009-04-23 11:36
Spółka Mill-Yon rozpoczęła przygotowania do przedsprzedaży mieszkań w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska. Nowa inwestycja dewelopera powstanie na Wyspie Spichrzów w otoczeniu największych atrakcji Gdańska – Żurawia, Bazyliki Mariackiej i Długiego Targu z Fontanną Neptuna.

Projekt zakłada wykonanie elewacji budynków i dachów z czerwonej cegły, dzięki czemu inwestycja idealnie wkomponuje się w historyczną architekturę Wyspy Spichrzów i Starego Miasta. Osiedle Aura Island będzie się składać z 3 budynków, w których znajdzie się 368 komfortowych apartamentów o powierzchni od 50 do 150 m2. Każde z mieszkań będzie miało taras lub balkon, a większość lokali – widok na Nową Motławę. Ostatnie piętra zajmą dwupoziomowe penthousy z kilkudziesięciometrowymi tarasami. W podziemiach budynków lokatorzy otrzymają do dyspozycji około 400 miejsc parkingowych.
Inwestycja Aura Island jest realizowana przez Mill-Yon Gdańsk Sp. z o.o., która należy do międzynarodowego holdingu The Izrael Land Development Company Limited (ILDC), działającego od 1909 roku na wszystkich kontynentach. Spółka zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2006 roku budową nowoczesnego kompleksu mieszkalnego Aura Park w Wilanowie.

Umowy rezerwacyjne klienci mogą podpisać w gdańskim lub warszawskim biurze sprzedaży.
www.mill-yon.pl
skomentuj

Najnowsze wpisy