Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Przedświąteczna poprawa nastrojów

Przedświąteczna poprawa nastrojów

Money.pl / 2007-12-21 13:57
Komentarze do wiadomości: Przedświąteczna poprawa nastrojów.
Wyświetlaj:
teoretyk-praktyk / 2007-12-21 13:57 / portfel / Toddler giełdowy
Zastanawiam się, czy trzecie ramię spadkowe na WIG20 wyląduje na 3100 lub okolicach, czy też gdzieś w rejonie 2900. Ciekawe jest rónież jak spowolnienie gospodarcze w usa przełoży się na handel zagraniczny z UE. Wtedy Polska miałaby jeszcze większy bilans ujemny.
kazio / 213.158.196.* / 2007-12-21 21:50
Jak widać jesteś osamotniony w tych przemyśleniach...
Artur70 / 2007-12-22 20:08 / Tysiącznik na forum
Stawiam na 2.900.
Jest jednak mała rysa na tym twierdzeniu. Ano ostatnie gigantyczne obroty. To może być prosty sygnał powrotu kasy, a tym samym pozytywnego nastawienia inwestorów, szczególnie funduszy. Spadek delikatny może jeszcze nastąpić, ale oczekiwania są bardzo duże. Ostatnie spadki były bardzo, bardzo mocne i szybkie. Jest wiele spółek przecenionych o 50-60%!!! To jakiś absurd! Rozumiem kilka, ale tych "promocyjnych" jest z 30% całej giełdy.
Bilunia / 83.20.28.* / 2007-12-23 23:23
Masz etat naganiacza na GPW, lub w TFI ???
Jeżeli Twój optymizm jest tak wielki i ślepy, to kupuj !!!!
Pozdrawiam
Artur70 / 2007-12-23 23:50 / Tysiącznik na forum
Optymizm? Ja??? Kurna, mam w plecy 40% i mam być optymistą???
Po prostu staram się czytać to co się dzieje na parkiecie i tyle.
Nie namawiam nikogo do rozpoczęcia nowych inwestycji! Jednak jeśli już ktoś jest "umoczony" i siedzi w akcjach (jak ja), to może warto po prostu mieć nadzieję, może zmienić portfel, może poczekać, a może wyjść z giełdy. To ostatnie jest jednak trochę nierozważne.

Z TFI nie mam nic wspólnego.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy