Forum Polityka, aktualnościKraj

Przedświąteczne trudności w e-commerce

Przedświąteczne trudności w e-commerce

Kowalsky80 / 2010-12-09 21:01
Nie wiem czy wy tez tak macie ale obsługa sklepu internetowego w okresie przedświątecznym to jakiś koszmar... jest okazja żeby dużo sprzedać ale przez te wszystkie problemy ledwo wiążę koniec z końcem. przeciętnie wysyłam ok 3-6 paczek dziennie a teraz ta liczba się podwoiła, wiem że powinnam się cieszyć, i cieszę się, ale ogrom pracy przy załatwianiu formalności, pakowaniu paczek itd mnie dobija a przy okazji odbija się na jakości mojej pracy. do tego telefony się urywają i ciężko na czymś myśli skupić. nie wspomnę już o kurierach którzy też mają teraz kupę roboty, ok rozumiem to, ale nie chce im się nawet wchodzić po paczki na 4 piętro i z nimi też trzeba się użerać. na dodatkowego pracownika mnie nie stać. pieprzyć to wszystko. no musiałam się wyżalić, nie szukam żadnej rady bo pewnie macie podobnie, po prostu chciałam to z siebie wyrzucić pozdrawiam wszystkich sprzedawców. Mimo wszystko cieszę się bo można zarobić, jak by się nic nie działo byłoby gorzej.
Wyświetlaj:
princeK / 46.113.237.* / 2010-12-14 12:15
mam podobny zapiernicz ale zamiast się żalić - pracuję więcej i tobie też polecam tak zrobić.
Paulo33 / 78.8.130.* / 2010-12-17 21:08
Znam ten ból hehe. Pół domu zagracone kartonami , nie wiesz za co się złapać, telefony , maile, na poczcie kolejki półgodzinne – a pani w okienku skutecznie potrafi człowieka zagotować. Taki już urok domowego e-commerce hehe. Mogę Ci tylko powiedzieć że z roku na rok jest coraz większy młyn, ale warto się przemęczyć i w styczniu odpoczywać z pełnym portfelem.

Najnowsze wpisy