Przelew-dane-

ciambel92 / 2011-10-14 10:01
Witam. Mam pytanie do Was; mam konto w ING a ktoś ma np; w PKO. Załóżmy, że konto zarejestrowane mam na "Jan Kowalski, Warszawa 00-999, ul. Wiejska 45 m. 5". Gdy ktoś z PKO zrobi przelew na moje konto ING a podane będzie miał, że nie nazywam się tak naprawdę "Jan Kowalski z Warszawy" tylko np: Henryk Majewski z Łodzi...
-dojdzie do mnie ten przelew???
-czy w jakiś sposób może się dowiedzieć o moich prawdziwych danych? Poprzez np; jakieś podatki czy coś?
Jestem zielony w te sprawy więc proszę o odpowiedź...
Pozdrawiam:)
Wyświetlaj:
Bernie / 46.113.45.* / 2011-10-14 17:26
Żeby przelew skutecznie trafił na konto odbiorcy musi zgadzać się numer rachunku bankowego, który został podany. Jeżeli będzie jakaś literówka w imieniu czy nazwisku, ale pozostałe dane będą ok, to nie ma problemu. Przy różnicy danych osoby i rachunku mogą być problemy z zaksięgowaniem a tak poza tym dla skarbówki to żaden problem dowiedzieć się jakie są dane osoby, która ma założone konto, z podglądem operacji na nim dokonanych włącznie.
ciambel92 / 2011-10-14 10:58
Bardzo Was proszę o pomoc...
uiohiohohjiojioj / 212.160.116.* / 2011-10-14 14:40
Nie dowie sie o twoich prawdziwich danych, przelew dojdzie - identyfikacja odbywa sie wylacznie poprzez numer rachunku. Jednak w sytuacji naruszenia prawa (oszukasz kogos - nie wyslesz towaru za ktory zaplacil) numer rachunku doprowadzi go do realnego wlasciciela oczywiscie mam na mysli dzialania Policji.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: