Forum Forum finansoweInne

Przelew z niemczech do polski

Przelew z niemczech do polski

mamrotek / 213.92.142.* / 2011-03-26 17:20
Witam, mam dwa pytania:
Pierwsze. Czy gdy ktoś z Niemiec robi przelew na moje konto płaci coś za to? I czy duża jest taka prowizja(na niemieckie realia)
Drugie, czy gdy pieniążki przychodzą w euro na moje konto to bank sam je zamienia, czy mogę je wyciągnąć jako euro? Jeśli sami przeliczają to czy strata pieniędzy jest duża?
Wyświetlaj:
pawel1995 / 95.160.157.* / 2017-12-08 13:59
Dzień dobry. Według mnie najkorzystniejszym sposobem przesłania pieniędzy z kraju za granice jest taka strona tutaj link : http://trgo.co/pl/r/yyY2Fa bądź przy rejestracji wystarczy wpisać kod polecający : yyY2Fa
Dzięki wejściu przez link bądź wpisanie kodu polecającego, otrzymujecie 1 przelew na dowolną kwotę zupełnie za darmo ! Bardzo korzystny kurs przewalutowania chyba najlepszy w PL. Ty wpisujesz kwotę jaką chcesz wysłać a strona przewalutuje i wiadomo ile otrzyma odbiorca. Polecam, bo naprawdę Warto :)
Agata972 / 87.204.120.* / 2012-08-20 21:31
Banki same to przeliczają po dużej stracie.
Ja sama korzystam z możliwości wysyłania pieniędzy przez www.transfer24.eu. Robię małe przelewy, więc prowizja jest niewielka i wynosi 2,25% wartości wysłanej kwoty. Nic więcej nie trzeba płacić. W następny dzień roboczy pieniądze mam już na polskim rachunku bankowym. Duże kwoty wożę ze sobą.

Najnowsze wpisy