Forum Forum finansoweKonta

przelew z pko inteligo do pko bp

przelew z pko inteligo do pko bp

pawelwawrzyniak / 77.115.117.* / 2007-11-21 15:07
Mam pytanko. Jesli przez PKO Inteligo dokonalem przelewu na konto w pko bp o godz 20 w dniu roboczym to kiedy pieniadze powinny pojawic sie na koncie docelowym? Pytam bo wplacilem pieniadze w poniedzialek okolo 20 a pieniadze na konto docelowe wplynely we wotrek rano, natomiast gdy zalogowalem sie na PKO Inteligo to u mnie tego przelewu nie bylo w historii tylko w przelewach nierozliczonych i dopiero dzis info o tym przelewie znajduje sie w historii przelewow. Czy takie zachowanie jest normalne i jak to mozliwe ze niby ktos dostaje przelew juz odemnie a u mnie na koncie ten przelew jest wyswietlany nadal jako nierozliczony? Czy jesli przelew nie jest jeszcze widoczny w historii przelewow jest mozliwosc wygenerowania potwierdzenia tego przelewu? Chodzi o to zeby wyslac wlascicielowi konta docelowego potwierdzenie, zanim pieniadze trafia na jego konto.
Wyświetlaj:
str1ke / 82.118.205.* / 2008-05-05 08:58
U mnie czas przetrzymywania przelewu w środkach nierozliczonych (np. wypłata za wynagrodzenie) to około 24 godzin!!! Spotkałem się z sytuacją że nie którzy klienci PKO nie mają tego problemu i czas przelewu realizowany jest natychmiastowo...sam nie wiem od czego to zależy?! W praktyce po dokonaniu przelewu przez zakład pracy,pieniądze wpływają na konto najwcześniej po 24 godzinach. Notorycznie spotykam taki przypadek,gdy płacę kart ą za paliwo na stacji benzynowej,że przelew znajduje się w środkach nierozliczonych po 2-4 dni !!!!!
Iza Konsultant Money.pl / 2007-11-26 13:59 / Specjalista Money.pl
witam

przelewy konta Inteligo na rachunki prowadzone w PKO BP rozliczane są on-line. Fakt, że pieniądze dostępne były następnego dnia być może wynika z godzin przetwarzania danych w Banku.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: