Forum Forum podatkoweInne

Przeniesienie firmy do raju podatkowego? Pomocy!

Przeniesienie firmy do raju podatkowego? Pomocy!

Tdmt1 / 89.228.107.* / 2010-01-07 12:57
Pilnie proszę o pomoc!
Prowadzę internetową firmę oferującą zakłady bukmacherskie i w związku z nową ustawą hazardową która ma wejść w życie w styczniu 2010 chciałbym jak najszybciej przenieść swoją firmę do rajów podatkowych np. Malta, Gibraltar. Nie wyobrażam sobie 50-procentowego podatku, który ma być wprowadzony przez tą ustawę. Dlatego też zależy mi bardzo na czasie.
Czytałem ostatnio w necie kilka publikacji na temat hazardu w sieci m.in. http://www.skarbiec.biz/prawo/prawnik-radzi/hazard_internetowy.htm , która mniej więcej obrazuje jak wygląda prowadzenie zagranicznej działalności hazardowej. Jest też tam przedstawiona firma która zajmuje się rejestracją w rajach podatkowych. Nie wiem jednak czy jest to sprawdzona firma i czy rzeczywiście można jej zaufać. Jeśli ktoś z Was posiada jakieś doświadczenie z korzystania z usług tej firmy to proszę o informację na ten temat.
Również jeśli ktoś z Was przenosił już swoją działalność do rajów podatkowych to także proszę pilnie o info jak to naprawdę wygląda i na co należy zwrócić szczególną uwagę, gdyż nie mam zbytniego obeznania w tym temacie.
Z góry dzięki za pomoc
gierencki / 212.96.244.* / 2012-08-10 08:32
Pewnie już dawno wybrałeś kierunek, ale nawet jeśli to pomyśl nad przenosinami do Delaware. Jeśli nie sprzedajesz u nich, ani nie jesteś rezydentem USA, to Twoje podatki wynoszą 250 dolarów rocznie. Nie ma vatu, nie ma dochodowego, ani zusu. Jak to formalnie wygląda to już ci nie powiem - skontaktuj się z kancelarią Polinvestor, powinni podać szczegóły.

Najnowsze wpisy