Forum Forum pracyDokumenty

Przerwanie stażu z Urzędu Pracy PROSZĘ O POMOC

Przerwanie stażu z Urzędu Pracy PROSZĘ O POMOC

dexterdg / 2013-07-18 14:43
Jestem teraz na stażu. Umowa na 3 miesiące. Narazie przepracowałem 1,5 miesiąca i po 2 miesiącu chciałbym ten staż zakończyć z przyczyn prostych. Nie dogaduje się dobrze z szefową,ta praca mi jednak nie odpowiada, i przez ten 3 miesiąc akurat mógłbym poświęcić na nauke na poprawkę matury oraz zaliczenie potrzebnych mi do kolejnej pracy kursów. W umowie jest napisane że będę musiał zwracać koszty stażu jeśli zerwe umowę. Czyli około 2000. Stypendium za 2miesiące i badania lekarskie. Chciałbym tego uniknąć więc żeby to zrobić muszę podjąć inną pracę. Pytania moje zaczynają się od tego czy umowa zlecenie czy umowa o dzieło też się liczy. Taki przykład czy to było by możliwe. Podpisuję ze znajomym umowę (zleceniodawcą może być zwykła osoba? Nie trzeba mieć działalności? ) załóżmy na pomalowanie mieszkania za 10zł czas trwania jeden dzień. Składam w urzędzie tą umowę, staż zostaje przerwany bez żadnych konsekwencji. I jeszcze jak wyglada zawieranie takiej umowy? Co trzeba zrobić , krok po kroku. Z góry dziękuję za pomoc.
szklarek / 2013-07-19 11:09
Odpowiedź udzielona i wątek kontynuowany jest tu:

http://www.money.pl/forum/przerwanie-stazu-z-urzedu-pracy-prosze-o-pomoc-t3610214.html?_rnd=489669041#A3610829

Najnowsze wpisy