Przestroga?!

Maks_ / 2009-08-27 09:56
jw.

http://ft.onet.pl/10,32163,islandia_wysyla_sygnaly_ostrzegawcze_dla_nas_wszystkich,artykul.html

Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Maks_ / 2009-08-27 10:34 / Tysiącznik na forum
Uzupełnienie z krajowego podwórka...

http://biznes.onet.pl/kredyt-na-rozpoczecie-dzialalnosci-w-praktyce-nie-,18574,1572236,1,prasa-detal

No ale przecież u nas jest świetnie... tak rośnie sprzedaż detaliczna...
sierota marycha / 2009-08-27 10:35 / Tysiącznik na forum

No ale przecież u nas jest świetnie... tak rośnie sprzedaż detaliczna...

najlepszy czas na zaciaganie walutowych kredytow hipotecznych...najlepiej na lat 30-ci aby wnuki mialy o czym gadac:)
sierota marycha / 2009-08-27 10:33 / Tysiącznik na forum
Maks...przypominasz sobie jak Islandczycy butnie szczycili sie wysokim poziomem zycia ? Podobnie swego czasu zachowywali sie Lotysze...i jedni i drudzy skwapliwie usilowali przmilczec, ze ow wysoki poziom zycia zostal osiagniety wylacznie w oparciu o kredyt...banieczka rosla i wessala takze oszczednosci Brytyjczykow, ktorzy zludzeni blichtrem Islandii lokowali w tamtejszych bankach swoje oszczednosci....dzisiaj Islandia i Lotwa sa na poziomie upadajacej Bulgari
Maks_ / 2009-08-27 10:36 / Tysiącznik na forum

przypominasz sobie jak Islandczycy butnie szczycili sie wysokim poziomem zycia ?
Podobnie swego czasu zachowywali sie Lotysze...


Taa... podobnie zaczynają zachowywać się polacy... tzn. media (wiadomo które) tak wmawiają... no ale jak ma być inaczej skoro firmy zatrudniają i płaca premie (chyba tylko w budżetówce), bo ja nie widziałem premii już chyba z 5 lat (fakt, że podstawowe wynagrodzenie mam wystarczające, więc premie olewam, ale fakt jest faktem) :-)

Pozdrawiam
sierota marycha / 2009-08-27 10:23 / Tysiącznik na forum

Tymczasem, spacerując tego lata po ulicach Reykjaviku czy innych miast, ciężko dopatrzeć się jakichkolwiek oznak problemów gospodarczych......Jednakże pozory mylą. To tylko odwleczenie kryzysu w czasie.

w koncu ktos pisze z sensem,
przypominam sobie, ze kilka m-cy wstecz na forum bankiera niejaka nina czy tez psina, pisala iz kryzys jest w glowach, bo nie widac kryzysu na ulicy...buahhaahaha....a w jej firmie to nawet przyjmuja nowych pracownikow i wyplacaja premie...buahahahaha....budzetowa ma to do siebie, ze z nudow w glowach roi sie bzdur ale i na to juz wkrotce znajdzie sie skuteczne lekarstwo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy