Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Przesyłki kurierskie.

Przesyłki kurierskie.

skomentuj
Pamiętać trzeba / 2011-10-25 13:21
Zamierzam rozpocząć sprzedaż internetową, wyrobów ze szkła. Szukam tanią firmę kurierską , która w bezpieczny sposób dostarczy przesyłkę!! Czy możecie jakąś firmę polecić?
Wyświetlaj:
mikado936 / 188.147.36.* / 2020-02-21 17:28
W Fast Post polecam zobaczyc sobie, łatwa w obsłudze wyszukiwarka własnie usług kurierskich, najlepsze opcje wyszukają i to od przesyłki listowej po palete czy przesyłkę lotniczą
x_mann1 / 2019-10-22 11:47
Witam szukam osób oszukanych przez firmę tuwysylam do pozwu zbiorowego czytałem że sporo osób nie dostaje zwrotów proszę o kontakt.
Najlepiej na priv z adresem mailowym.
seq / 2019-10-29 10:19
Nie można wysłać wiadomości prywatnej, brakuje jakiejś biblioteki:

"There is no GD-Library-Support enabled. The Captcha-Class cannot be used!" (widomość dla administratora serwisu)

Firma tuwysyłam nie zwóróciła mi 3 pobrań, na kwotę około 1500 zł, najświeższy zwrot ponad 20 dni opóźnienia.

Wysłane pisma:

- przedsądowe wezwanie do zapłaty,

- został złożony pozew przez e-sąd,

- został złożony wniosek (przez EPUAP) do Rzecznika Praw Konsumentów w Gryficach z prośbą o interwencję.

Co 2-3 dni kontakt z firmą w sprawie zwrotów kończy się stwierdzeniem: "Przelew nie został wykonany. Została wydana ponowna dyspozycja przelewu."

Czekam...
bartekbmw / 91.225.190.* / 2020-02-26 10:47
witam, powedz czy rozwiazales jakos psrawe z tymi oszustami??
klient488 / 5.173.201.* / 2020-02-04 12:15
tez są mi dłużni pieniądze , powinni zamknąc ta firmę a nie dale naciągać ludzi
x_mann1 / 2019-10-29 23:29
Proszę odszukać grupę na Facebooku oszukani przez tuwysylam znajdzie Pan tam dalsze instrukcje, z tego co pamiętam jest namiar na konkretną osobę która zbiera wszystkich w całość jest tego sporo będzie większa kwalifikacja czynu.
mariettaba / 2019-09-24 20:44
Zobacz sobie ofertę Fastpost, od dawna korzystam z ich usług. Można u nich wysłac paczkę , koperty krajowe i międzynarodowe, palety krajowe i międzynarodowe, nawet prowadzą usługi lotnicze. Rzetelni i niezawodni www.fastpost.pl
Adrian12522 / 185.33.36.* / 2019-06-27 14:40
Chciałbym wszystkich potencjalnych klientów przestrzec przed praktykami firmy tuwysylam.pl polegającymi na doliczaniu po 7 miesiącach od wykonania usługi dodatkowych opłat za zwroty nieodebranych przesyłek. Pomimo ustawowego obowiązku wystawiania faktur do 15 dnia następnego miesiąca firma to wystawia wezwania do zapłaty za usługi, które zostały wykonane nawet po pół roku tłumacząc się że są to "faktury dopłatowe". Cytat od pracownika tej firmy: "Faktury dopłatowe możemy wystawić w każdej chwili. Nie mamy wyznaczonego czasu.". Ostrzegam więc że możecie zostać obciążeni dodatkowymi kosztami w każdej chwili i nawet po upływie paru lat.
Michal76560 / 31.178.167.* / 2019-03-09 12:32
Prowadzę sprzedaż internetową od ponad roku. Od samego początku korzystam z usług firmy www.tuwysylam.pl. Paczki dochodzą do klientów zawsze w ciągu kilku dni i w nienaruszonym stanie.
klient488 / 5.173.201.* / 2020-02-04 12:13
paczki dochodzą ale to nie oni je dostarczaja ale pobrań nie zwracają
ninadag43 / 46.169.222.* / 2018-04-12 10:25
A korzystał ktoś może z oferty jaką oferuje serwis nadawania przesyłek https://www.sendit.pl/? Muszę wysłać stół do siostry a nie wiem jak to najtaniej zrobić, dużo osób mi właśnie poleca tą firmę specjalizującą się w wysyłaniu paczek.
madlejn / 37.249.72.* / 2017-08-20 15:41
Najlepsza firma to OCS i ich system On Board Courier. Tu więcej o tym: http://ocs.pl/transport-specjalistyczny/obc-on-board-courier/ to dedykowany kurier i bezpieczeństwo przesyłki, na 100% dostaniecie ją jak najszybciej i nawet nie musicie się martwić o opakowanie.
ddddd391 / 31.179.127.* / 2017-04-03 21:56
Szanowni Państwo, Jestem w takiej samej sytuacji. Odnowa uwzględnienia reklamacji straciłem przez nich 6500zł. Ostrzegam przed tym "przewoźnikiem" jest tyle uczciwych firm że lepiej sobie z nimi dać spokój. Niech sami w ten sposób poniosą koszty swej nieuczciwości. Odradzam wszystkim i ostrzegam przez UPS. Pozdrawiam
Marysia-Ola / 94.254.225.* / 2017-05-07 12:44
Znalazlam sie w bardzo podobnej sytuacji, tyle, ze z firma "dpd", ktorzy wyparli sie odpowiedzialnosci, a dzialalam zgodnie z procedurami i ich regulaminem dotyczacymi otwarcia przesylki nie w obecnosci przewoznika. Polecam OTWIERANIE ZAWSZE I DOKLADNE OBEJRZENIE TOWARU w ich obecnosci (choc tego nie lubia i wywieraja presje na kliencie, zeby szybciej to zrobic), bo potem "umywaja rece" od odpowiedzialnosci i uzasadniaja swoimi przepisami, ktorym sobie sami ZAPRZECZAJA!. Gdy reklamowalam, myslalam, ze mam do czynienia z osobami ograniczonymi umyslowo, gdyz nic z tego co pisali, nie trzymalo sie kupy. Moje straty finansowe byly zdecydowanie nizsze.
lola1234 / 37.7.32.* / 2016-05-18 12:30
Polecam ci firmę Go Global 24 http://goglobal24.pl/zagraniczne-przesylki-kurierskie/ obsługa klienta bez zarzutów, czas dostawy bardzo dobry!
Slaluk / 83.144.95.* / 2016-09-06 15:27
polecam X-press Couriers. Oferują wysyłkę tego samego dnia w określonym okienku czasowym:-)kupowałem ostatnio produkty w Answear i mogłem wybrać taki sposób dostawy
Balbinka724 / 89.70.53.* / 2016-03-06 21:23
Ja zajęłam się niedawno sprzedażą rękodzieła i przesyłki wykonuje poprzez aplikację PickPack.Bardzo polecam tanio,szybko i solidnie z zabezpieczeniem płatności.
Jack## / 89.73.65.* / 2015-08-25 20:15
Migiem24.pl przesyłki kurierskie, krajowe oraz zagraniczne, monitorowanie przesylki, dobre ceny
Balcer1985 / 109.255.81.* / 2015-07-17 16:18
EUROSPEDYCJA.COM
NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!!
Witam wszystkich zainteresowanych wysyłką swoich rzeczy kurierem eurospedycja.com. Leciałem do Polski na urlop z żoną i 3 letnią córką wiec postanowiłem nasze wszystkie rzeczy oraz prezenty dla rodziny i znajomych wysłać wcześniej. Zamówiłem kuriera, który powiadomił mnie, że odbierze przesyłkę 20 maja 2015. Lecz tak się nie stało, przyjechał następnego dnia nie powiadamiając nas. I od tego momentu było coraz gorzej. Po 10 dniach zadzwoniłem do siedziby w Dublinie z pytaniem dlaczego nie aktualizują zakładkę ZNAJDŹ SWOJĄ PRZESYŁKĘ. Pani byłą zaskoczona pytając się o co chodzi. Odpowiedziałem, że moja paczka już powinna być w Polsce, a z tego co widzę jest nadal w Niemczech. Postanowiono szukać mojej własności. Trwało to parę dni po czym otrzymałem mail, że zgubili, ale nie poddają się. Byłem w Polsce 2 tygodnie i co jakiś czas dzwoniłem do siedziby. Wróciłem z urlopu, a na stronie internetowej nadal nic. Skontaktowałem się ponownie z mało pomocnym personelem. Zostałem powiadomiony, żebym wysłał dokładny opis rzeczy znajdujących się w przesyłce oraz paragony, faktury itp. Po wykonaniu wszystkich tych czynności zostałem powiadomiony, że mają 60 dni roboczych na rozpatrzenie mojej reklamacji (co jest przesadą). Wartość rzeczy przekraczała 1000 euro. Niestety usłyszałem od kolejnej osoby, że maksymalnie mogę otrzymać 300 euro bo na taką kwotę mają ubezpieczenie. 14 lipca 2015 roku paczka w opłakanym stanie dotarła do Polski (55dni). Wszystkie rzeczy były przejrzane przez złodzieja, który postanowił zabrać coś dla siebie. Poinformowałem eurospedycję o zaistniałej sytuacji. Mail zwrotny 16 lipca 2015 „otrzyma Pan 60 euro zwrotu”. Po mimo 55 dni przetrzymywania mojej własności nie usłyszałem nawet raz PRZEPRASZAMY. Jest to firma, która nie potrafi przyznać się do błędu. Mam wrażenie, że jak bym nie dzwonił do nich po parę razy dziennie nie odzyskał bym paczki, a oni nawet by mnie nie poinformowali o zaistniałej sytuacji. Jedyne co monitorują to wpłaty na swoje konto.
NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!! NIE POLECAM !!!!
Rollin / 109.243.187.* / 2015-06-26 18:12
Jak ktoś deklaruje, że będzie w domu a go nie ma to wina adresata a nie kuriera, że paczka idzie 72 godziny a nie 24.
Ja wysyłam produkty kosmetyczne i korzystając z oprogramowania sklepu sellasist mam DHL ze stałą opłatą 9,99 do 5kg a do 30kg wychodzi 12 złociszy. Po pierwsze, żaden kurier takiej oferty nie przebije, po drugie w każdej firmie znajdzie się czarna owca, która długo nie popracuje a napsuje krwi odbiorcy ale trudno całą firmę oceniać po zachowaniu jednego pracownika. Mnóstwo ludzi narzeka na k-ex, ja się z nimi omal nie sądziłem ale z winy próby obejścia przez nich ich własnego regulaminu niechcąc uwzględnić reklamacji, a nie przez gościa, który był dupkiem.
Barbara595 / 79.186.200.* / 2015-05-15 19:20
Nie polecam firmy DHL . Polityka firmy jest taka że gdy nie zastaną adresata paczka wraca na terminal czeka jeden dzień na terminalu i zostaje dostarczona dnia następnego . Co oznacza że paczka trafia nie w 24 godziny a 72 godziny . Drogo i nieprofesjonalnie
KiSSka / 2015-04-21 08:49
Polecić Ci nie mogę żadnej ale mogę Ci powiedzieć, że z doświadczenia wiem, ze współpraca z DPD nie spełniła moich oczekiwać. Często maja opóźnienia w dostawach co przekłada sie na obsługę klientów.
do początku nowsze
1 2 3
skomentuj

Najnowsze wpisy