Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przewozy Regionalne zastrajkują? Może we wtorek

Przewozy Regionalne zastrajkują? Może we wtorek

Wyświetlaj:
Beau Vine / 78.88.202.* / 2011-07-03 10:46
We wtorek jadę na koncert Manu Chao w Poznaniu - ja jadę z Wałbrzycha, dziewczyna z Łodzi. Gdyby nie Money.pl o strajku nie wiedziałbym NIC pomimo że spędziłem na stronie PKP sporo czasu szukając optymalnych połączeń dla nas obojga.

Dla obsługi PKP zawsze miałem sporo sympatii, jest to praca trudna dla nich i ich rodzin. Ale coś takiego nie zdobywa im żadnej sympatii i potwierdza tylko absolutny brak profesjonalizmu i troski o klienta w polskiej spółkach kolejowych.
zwolnić wszystkich / 89.231.122.* / 2011-07-02 23:26
Jeżdżę PR co najmniej raz w tygodniu. Poziom usług fatalny, obsługa jeszcze gorsza, pociągi non stop opóźnione. Któregoś dnia, zimą, pociąg przyjechał ze Szczecina do Poznania spóźniony, po czym zwiększył opóźnienie na trasie do Warszawy w sumie o prawie dwie godziny. Skład to 3 wagony + lokomotywa, ludzie stali na korytarzu, bo nie mieli gdzie siedzieć, w wagonie w którym jechałem nie było ogrzewania i światła. Konduktor w zębach trzymał latarkę sprawdzając bilety. Żenada. Przez to zimno rozchorowałem się i ze złości napisałem reklamację opisując cały ten cyrk, z prośbą o zwrot należności za bilet. Odpisali mi, krótko ujmując sprawę, że mogłem jechać innym środkiem transportu.
ooe / 83.23.203.* / 2011-07-02 14:20
taki strajk nic nie daje

Najnowsze wpisy