Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Przyczyna upadku słowackiej gospodarki.

Przyczyna upadku słowackiej gospodarki.

skomentuj
JB / 2009-07-29 03:28
Taki tekst znalazłem.

------------
ostrzegam wszystkich jadących na słowację lub przez Mandaty tam sa teraz gigantyczne Policja słowacka ma taryfikator przekroczenie prędkości o 30 km/h to mandat 500 Euro. Co prawda można się z policjantem dogadać i 50 euro tez wystarczy ale przez te nowe stawki strasznie łapią i to wszędzie. Mandat trzeba zapłacić od ręki a jeśli nie masz kasy to policja zabiera co dowód rejestracyjny jak zapłacisz to zwrócą. 100 koron tak jak bywało dawniej już nie wystarczy. Ustawiaja radary lub kamery bezprzewodowe za 500 m dalej stoi patrol z gotowym już mandatem. Strach jak łapią.
-----------

No i wszystko jasne. PRzy takim podejściu pałek, musi dojść do tąpnięcia gospodarki. A później co niektórzy pieprzą głupoty, że to przez Euro... proszę bardzo w UK nie ma Euro są fotoradary nakażdym rogu i gospdarka tąpnęła.
A w Polsce mpałki są najbardziej liberalne w całej UE więc nas recesja nie dotknęła.

Niech się angole uczą. Niech zlikwidują fotoradary to będą mieli wzrost PKB o 10% rocznie.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy