Forum Forum finansoweKredyty

przyjęcie w PL euro a kredyty

przyjęcie w PL euro a kredyty

Mateusz A / 83.20.121.* / 2008-09-19 01:04
Czekam na opinie

Cóż przyniesie ze swoim wejściem na polski rynek euro.
Czy zepsuje czy też może poprawi sytuację na rynku usług finansowych.
Jak odbije się to na kredytach hipotecznych lub długo terminowych?
Jaką walutę wybrać przy zaciąganiu kredytu, skoro za kilka lat będziemy płacić w euro, i przy okazji na tym nie stracić
Wyświetlaj:
kumacha / 87.105.191.* / 2008-10-02 11:34
witam!!
tak się składa, że studiuję finanse i bankowość i z tego co ostatnio dowiedziałem się na bankowości hipotecznej, to dopóki Polska nie wejdzie do strefy Euro to nie ma co liczyć na tanie kredyty hipoteczne w Polsce!!
w tej chwili oprocentowanie kredytów hip. sięga 7-8 % czasem więcej i jest to oprocentowanie zmienne!!
gdy Polska będzie w Euro to oprocentowanie powinno być stałe i wynosić około 4-5 % jak jest w Niemczech..
wszystko się okaże... Polska ma jeszcze słabo rozwinięty rynek finansowy... to musi trochę potrwać!!
jeśli chodzi o prowizje od kredytów hip. u pośredników, to ceny są takie same jak w bankach, po prostu pośrednicy mają wynegocjowane warunki z bankami!!
dgsdgf / 87.207.141.* / 2008-10-08 22:45
7-8% nie wiem do jakiej szkoły ty uczęszczasz ale coś Ci się poprzestawiało. Ja mam kredyt 4.04 i oprocentowanie stałe. A jak brałem kredyt to najwyższe oprocentowanie miał PKO BP i wynosiło ~4.5.
kkrr / 83.2.224.* / 2008-10-09 20:06
kumacha chodzi do szkoly dobrej, ja splacam kredyt zlotowkowy w pekao i obecne oprocentowanie to 7,34%, kredyt ma oprocentowanie zmienne

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: