Forum Forum inwestycyjneFundusze

Przywiozłem ze Stanów 4 tys $ - co z tym zrobić ??

Przywiozłem ze Stanów 4 tys $ - co z tym zrobić ??

Jerzy C. / 83.23.35.* / 2007-10-15 12:47
W przyszłym roku chcę pojechać znów do USA, tak więc nie chciałbym wymieniać tych pieniedzy przy aktualnym tragicznym kursie - a będzie już tylko gorzej... Wolałbym zainwestować $$ w jakiś fundusz akcji. Jeśli ktoś byłby na tyle miły żeby wskazać jakiś ranking funduszy w USD albo podpowiedzieć jak tego szukać lub jakie produkty finansowe są warte uwagi. Dopuszczam wysokie ryzyko.
Wyświetlaj:
new_rejs / 2007-10-15 21:53 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę

nie chciałbym wymieniać tych pieniedzy
przy aktualnym tragicznym kursie - a będzie już tylko gorzej... Wolałbym zainwestować $$

coś mi nie gra w powyższej wypowiedzi,
bo jak teraz wymienisz $ na zł po aktualnym kursie i w ciągu roku $ jeszcze spadnie, to odkupisz więcej $$$ i zyskasz dodatkowo na kursie
Jerzy C. / 83.23.35.* / 2007-10-15 13:22
Znalazłem kilka funduszy inwestujących w Azji - podobają mi się ich wyniki, jednak są dosyć krótkoterminowe - wygląda na silne odbicie po spadku z połowy sierpnia. Nasuwa się pytanie - na jak długo starczy im mocy i kiedy nastąpi przecena... Głupio byłoby wtopić kupując na szczycie... Czy istnieją jakieś produktywne alternatywy? A może warto kupić pomimo, że jednostki z dnia na dzień biją rekordy??
krzysiek29 / 2007-10-15 13:29 / Uznany Gracz Giełdowy
wyslalem Ci na poczte 20 najlepszych funduszy ze wrzesnia
krzysiek29 / 2007-10-15 13:29 / Uznany Gracz Giełdowy
wyslalem Ci na poczte 20 najlepszych funduszy ze wrzesnia
krzysiek29 / 2007-10-15 13:29 / Uznany Gracz Giełdowy
wyslalem Ci na poczte 20 najlepszych funduszy ze wrzesnia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy