Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PSL nie odpuszcza w sprawie opcji

PSL nie odpuszcza w sprawie opcji

skomentuj
Wyświetlaj:
durny cenzor / 83.23.30.* / 2009-06-11 12:55
nikt mnie nie wmówi,że przedsiębiorcy to naiwne dzieciaki
oni dobrze wiedzieli co robia wchodząc w ten hazard,
ale chciwość zacmiła im rozum i teraz niech płacą.
Upadek kilkudziesięcu takich firm dobrze zrobi gospodarce.Natomiast taka determinacja premiera Pawlaka może dowodzić,że jest w coś zamięszany.
_Joe / 80.52.237.* / 2009-05-30 17:07
PO nie powinna tolerować jawnego złodziejstwa syndykatu bankierskiego, okradające Polskę m.in. za pomocą tzw. opcji. Głosowałem na PO, ale w wyborach do PE prawdopodobnie zagłosuję na PSL - potrzeba tam ludzi zdecydowanych, aby wspólnie z innymi położyć kres obecnej impotencji urzędników unijnych, nie potrafiących potępić Izraelea za zbrodniczą rzeź w Palestynie, opowiedzieć się uczciwie w sprawie ataku Gruzji, ludzi do tego stopnia tchórzliwych, że bojących się nawet wziąć udział w niezmiernie istotnej dla całego świata debacie w ONZ na temat dyskryminacji i rasizmu.
Myśliwiec / 82.29.238.* / 2009-05-30 23:42
Faktem jest, ze PSL najbardziej spośród naszych partii i partyjek zorientowana jest na gospodarkę. I kto wie: chyba zawsze tak było. Oczywiście nie jest to partia doskonała. Jednak Platforma od początku zawezyla swoje pole widzenia do waluty EURO, rozgrywek EURO i autostrad. A co chociażby z transportem kolejowym, który jest mniej paliwożerny i bardziej przyjazny dla środowiska, i przy okazji zwiększa bezpieczeństwo energetyczne? Takich przykładów jest więcej.
wlk. rozowa / 95.49.69.* / 2009-05-31 17:30
Douczcie sie o opcjach zanim się wypowiecie.
Opcje to taki nóż, możesz go wykorzystać rozsądnie i skorzystać na tym albo zaciąć się w palec, czyli zaszkodzić sobie. Dzieciom nie dajemy noża.
Głupcom nie dajemy opcji. Jak głupim trzeba być żeby podpisać umowę w której są warunki, których nie rozumiesz...
skomentuj

Najnowsze wpisy