Forum Polityka, aktualnościKraj

PSL nie przygotuje listy posłów - biznesmenów

PSL nie przygotuje listy posłów - biznesmenów

Wyświetlaj:
kj / 79.184.156.* / 2009-03-22 21:33
Nic dziwnego, bo Pawlak też by musiał być na tej liście. Pawlak siedzi w semie od lat i dba tylko o własny interes. Idzie jedną nogą z tymi co rządzą, a drugą z tymi co mogą rządzić. Gdzie znajdują głupich, co na nich głosują?
Pilsener / 2009-03-22 20:47 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bo oczywiście korupcje powoduje zawsze "wielki biznes", nigdy politycy, którzy przychodzą do mnie i proszą o poparcie pod groźbą zamknięcia firmy albo obrzydzenia mi do reszty życia poprzez wywleczenie z łóżka o 5 rano albo porwanie syna - jak się zgodzę to już mają podkładkę, bo ja jestem ten "wielki i zły przedsiębiorca". Gdy jest korupcja to trzeba ograniczać biznes - broń boże władzę urzędników, biurokrację, centralizację czy absurdalną legislację - może od razu zlikwidujmy kapitalizm i powróćmy do PRL'u? Nie będzie korupcji! Będą spec-służby! I listy!

Hasło rządzących polską polityków brzmi mniej więcej: "przedsiębiorcy na Madagaskar a Ci, których zatrudniają na emigrację - zostaje jedyna słuszna opcja, MY - towarzysze z PRL, jedyni uczciwie żyjący z czyjejś pracy: rolnicy, górnicy, urzędnicy, nauczyciele".
JAW / 87.206.57.* / 2009-03-22 18:24
Bo musieliby stworzyć listę złodziei

Najnowsze wpisy