Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Putin rozkręca kampanię polityczną

Putin rozkręca kampanię polityczną

Money.pl / 2012-01-16 14:18
Komentarze do wiadomości: Putin rozkręca kampanię polityczną.
Wyświetlaj:
Bohun83 / 2012-01-17 14:50 / Bywalec forum
Ciekaw jestem kiedy Putin zacznie używać siły...
peryskop54 / 212.14.47.* / 2012-01-17 09:57
Doprowadził pan Rosję do rozkwitu i tego prawicowa holota nie jest w stanie znieść.
ucho / 81.190.10.* / 2012-01-16 16:25
Rosjanie powinni przede wszystkim na kolanach podziękować Panu Putinowi , że FSB przestała już wysadzać budynki z obywatelami rosyjskimi. Jest progres!
ppt34 / 212.14.47.* / 2012-01-17 09:51
piszesz te oszczerstwa poprzez doświadczenia ostatnich dziesięcioleci w wykonaniu CIA i USArmy we wszystkich częściach Świata gdzie zamordowali okolo 3,5 - 5 mln ludzi. A wszystko to miało początek od prowokacji CIA w wyniku której tzw. terroryści arabcy wyszkoleni w USA dokonali zamachu na WTC zabijając około 3,5 tys. amerykanów.

CIA - związek zabójców i terrorystów w USA
chichot dona / 164.126.203.* / 2012-01-16 22:37
Rozdwojenie jaźni?
Jesteś rechot historii czy ucho?
A może to i to?
chichot dona / 164.126.27.* / 2012-01-16 14:51
W Polsce Rosja w tym Putin nie ma raczej dobrej prasy.
Raczej jest nastawienie na pielęgnowanie stereotypów.
A szkoda. Polsce przydał by się taki Putin, oj przydał by się i to bardzo.
Oczywiście nie dosłownie taki sam. Ale polityk o równie silnej woli i chryzmie.
Realizujący z wyprzedzeniem plan rozwoju państwa którym kieruje.
Dla wielu z czytających to co napisałem jest nie do przełknięcia, ponieważ nawiązuję do Rosji.
Ale dobrze, taki przywódca przydał by się większości państw na globie w tym USA .
Choć sądzę, że właśnie w USA nie uchował by się długo, zaraz został by odstrzelony.

Mam znajomego w Polsce, nacjonalistę z przekonania oraz niecierpiącego Rusków, jak sam mówi.
Kiedyś mi powiedział, "wiesz niecierpię Rusków, ale jednego im zazdroszczę, mają charyzmatycznych przywódców. U nas same szmaty". cytat mniej więcej dosłowny.
rechot historii / 81.190.10.* / 2012-01-16 16:15
Tak tylko najpierw trzeba wysadzić budynki z 300 śpiącymi obywatelami żeby ludzie ze strachu zagłosowali na takiego charyzmatycznego przywódcę - ale jak to mówią cel uświęca środki.
Widząc ile masz pozytywnych opinii nie dziwię się że w Polsce panuje bieda.
ppt24 / 212.14.47.* / 2012-01-17 09:18
masz na myśli wysadzenie wieżowca w Gdańsku przez rezydentów CIA w Polsce aby zapewnić obsadzenie prawicowymi agentami wszystkie formacje służb specjalnych oraz urząd prezydenta państwa w Europejskiej kolonii USA zwanej Polską. Ile wtedy bylo ofiar w tym wieżowcu? Bardzo dużo. Jakoś o tym fakcie szybko polskie szczekaczki propagandowe zapomniały. Dlaczego?

USA = imperium Zła
chichot dona / 164.126.203.* / 2012-01-16 22:07
Może nawet rozumiem rodzaj frustracji jaki prezentuje rechot historii?
Rosji daleko do USA pod wieloma względami, gospodarczym, militarnym, korporacyjnym, ilości więźniów na 1000 mieszkańców, zbrodni pospolitych, terroryzmu państwowego, terroryzmu korporacyjnego, można wymieniać i wymieniać.
USA lubią być i pod wieloma względami i są naj.
Ale napisałem to co napisałem o Putinie właśnie w kontekście Rosji.
A dla Rosji Putin był/jest dobrym rozwiązaniem. Nie należy zapominać o zupełnie innych uwarunkowaniach, innej mentalności i innego bezpośredniego otoczenia geopolitycznego w jakim funkcjonuje Rosja.
Za czasów Jelcyna CIA dawało Rosji kilka lat na rozpad. Tak były silne tendencje odśrodkowe.
W tamtym czasie było to nie do zaakceptowania dla wszystkich globalnych graczy poza Chinami które życzliwie przyglądały się (kibicowały?) tendencjom odśrodkowym zwłaszcza na Syberii.
Putin dlatego tak szybko stał się tym kim się stał , ponieważ miał silne wsparcie USA i tzw zachodu.
Oczywiście najważniejsze było poparcie samych Rosjan, ale przy bałaganie i destrukcji państwa za czasów Jelcyna nie było to trudne.
Putina nie dało się jednak utrzymać na smyczy. Choć osobiście wątpię czy zerwał się tak do końca?
W każdym razie na pewno ma więcej swobody niż kolejni prezydenci USA. Mam na myśli swobodę pod wieloma względami na arenie wewnętrznej jak i globalnej. Zresztą czasami (może celowo?) media upubliczniają "prywatne" i nieoficjalne rozmowy Putina z notablami w tym prezydentami USA.

Nie należy zapominać , że Putin działa w interesie swojego państwa i jest skuteczny. jego plan się sprawdza.
To co rechot napisał o ofiarach, to rozgrywki wewnętrzne w Rosji.
Podobnie zresztą jak w USA. Z tym ze do rozlewu krwi w USA wszyscy się przyzwyczaili, w Rosji już mniej.
Porównując Rosję i USA , Rosji daleko do poziomu USA, ale czy Rosji i Rosjanom zależy na tym aby kopiować USA?
Odniosłem się tylko do porównania z USA ponieważ są to niejako starzy historyczni adwersarze.
Ale rechot historii może znowu zarechotać, jak okaże się że USA i Rosja w wielu dziedzinach będą ściślej współpracować niż to się oficjalnie dziś upublicznia.
fft 64 / 212.14.47.* / 2012-01-16 14:18
U nas nie publikuje się wskaźników gospodarczych Rosji aby za bardzo nie kluly w oczy Polaków. W Polsce po 1981 podpisano porozumienia sierpniowe w wyniku których godność pracownika, jego dochody z pracy najemnej, standart życia, prawa pracownicze mialy być zdecydowanie na wyższym poziomie w stosunku do minionej epoki PRL, tymczasem wszystko wyszlo na odwrot. Transformacja okazala się szyderstwm z pracowników najemnych, po prostu oszukano ich.
Życzę Rosjanom aby nie zdurnieli i nie dali się podejść oszolomom głoszącym te wszystkie szczytne p*******. Macie sprawdzonego przywódcę pana Putina więc sluchajcie go bo prowadzi Rosję we właściwym kierunku i dlatego wszystkie ośrodki destrukcyjne Zachodu tak zaciekle go atakują.

Rosja+Putin = rozwój Rosji
дед мороз / 193.227.223.* / 2012-01-16 14:24
przyćpałeś coś ???
fft 64 / 212.14.47.* / 2012-01-16 14:46
Nie rozumiem? chyba pomyliłeś portale. odwyki są na www.narkotyki.pl

Najnowsze wpisy