Forum Forum inwestycyjneForex

Pytanie do Bidnego i Sieroty..

Pytanie do Bidnego i Sieroty..

Black Jack / 2009-07-16 17:37
Możecie mi doradzić ..czy jeżeli mielibyście możliwość wyjazdu na 3 - 4 lata za granicę do Stanów lub na Antyle zrobilibyście to..??...chodzi o makroekonomie..

P.S.
Nad Stanami podobno wisi groźba hiperinflacji..i ludzie podobno uciekają...
W Polsce wiadomo co się święci...
Wyświetlaj:
Black Jack / 2009-07-16 17:39 / Bywalec forum
..nie Antyle ..tylko Antypody...:):)..zamotałem się..
faja59 / 2009-07-16 18:03 / Bywalec forum
http://www.youtube.com/watch?v=0_hcGQhRqFA

kazdy by chciał ;)))))))))))))

zamotałem się..

nie pierwszy raz.....hahaha
Black Jack / 2009-07-16 20:18 / Bywalec forum
...chodzą mi po głowie te Antyle ..przez tą sprzedaż Stoczni...dla United International Trust...ta firma jest tam zarejestrowana....boli trochę..:///..Katar to prowizorka.://
sławomir / 95.49.241.* / 2009-07-16 17:41
zdecydowanie down under
sierota marycha / 2009-07-16 17:49 / Tysiącznik na forum
ja tez tak mysle Black, ze pomyliles Antyle z Antypodami:))))
niewazne, Australia jest uzalezniona od eksportu surowcow, z tym jest kiepsko i tak pozostanie do chwili, gdy nie wroci popyt,
wczoraj obnizono ranking Nowej Zelandi i to byl powod naglych spadkow na krosach z NZD, w perspektywie o ktorej piszesz zmieni sie wiele na + zarowno w USA jak i down under ale jak na te chwile lepsze pieniadze masz gwarantowane w Stanach

reasumuac, jedz tam gdzie masz uklad lub gdzie juz byles...a o inflacji/hiperinflacji zapomnij przez najblizsze kilka lat, w pierwszej kolejnosci deflacja i to juz jest oczywiste od dawna
Black Jack / 2009-07-16 18:03 / Bywalec forum
..na Antypodach deflacja..??...to niedobrze..
myślę że chinole pociągną antypody w górę...mylę się..?? .. że popyt na surowce wróci..australia to spichlerz chinoli....myślicie że chinole siądą...???..

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601089&sid=anThdHDGFaOc
sierota marycha / 2009-07-16 18:06 / Tysiącznik na forum

myślę że chinole pociągną antypody w górę...mylę się..?? .. że popyt na surowce
wróci..australia to spichlerz chinoli....myślicie że chinole siądą...???..

oni tez tak mysla.......i jak na razie na poboznym mysleniu konczy sie cala bajka o odrodzeniu

p.s. czytasz ze spada popyt a rosnie bezrobocie...nie sa to chyba przeslanki do inflacji, no chyba, ze sztucznie wywolanej w wyniku bank holiday, co w sumie jest wykonalne ale o konsekwencjach lepiej nie myslec....:)
Black Jack / 2009-07-16 18:21 / Bywalec forum
...bezrobocie rośnie ale bez porównania ze Stanami...mieli 5.7 może beda mieli 6.2..coś mi się obiło...mają niezły pakiet antykryzysowy..budują szpitale, drogi, dopłacaja ludziom kasę do nowych mieszkań...stymulują gospodarkę respiratorem...nie obniżają stóp..

ok...dzięki :)..pomyślę jeszcze..
sierota marycha / 2009-07-16 18:32 / Tysiącznik na forum

...bezrobocie rośnie ale bez porównania ze Stanami...mieli 5.7 może beda
mieli 6.2..coś mi się obiło...mają niezły pakiet antykryzysowy..budują
szpitale, drogi, dopłacaja ludziom kasę do nowych mieszkań...stymulują
gospodarkę respiratorem...nie obniżają stóp..

dobrze slyszales...problem w tym, ze bez stalego pobytu nie znajdziesz pracy, Stany w tej kwesti nie zmienily sie pomimo zaostrzenia przepisow, poza tym rynek o niebo wiekszy i inny poziom zarobkow
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy