Pytanie do Prokuratora

Rafal83 / 2008-01-02 13:20
Witam! Na giełdzie inwestuje od ok 2 tygodni. Mój portfel: Getin, Kopex, Millenium, PGNiG. Powyższe spółki wybierałem sam nie kierując sie zadną rekomendacją. Co sądzisz o tych spółkach?Ponadto mam też akcje Ponaru. W tym przypadku kupiłem bo.... bo sa "popularne". Z góry dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam!
Wyświetlaj:
Prokurator / 2008-01-02 20:40 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Rafal83".
Dziś jeszcze jest zawcześnie na moją wypowiedź na temat notowań akcji tych spółek. Mam po prostu zamało cen zamknięcia notowań z kilku ostatnich sesji. Na podstawie takiej ilosci danych nie mogę jeszcze zauważyć ogólnych tendencji na poszczególnych papierach.

Prokurator.
007ZgłośBonda / 83.26.44.* / 2008-01-02 15:12
Ja na początku swojej kariery również kupiłem akcje jednej spółki tylko dlatego, że były popularne na forum. Później nagle przestały być popularne, a sprzedałem je po około roku żeby wyjść bez straty (założenie było inwestycja krótkoterminowa). Kupowanie na popularność to najlepsze co może się trafić. Eh, ale człowiek wtedy mało wiedział, aż się śmiać chce :]
Rafal83 / 2008-01-02 16:27
no narazie nie jest tak źle;) A jakie jest Twoje zdanie o tej "samodzielnej" części portfela?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy