Forum Forum inwestycyjneFundusze

Pytanie fundusze inwestycyjne co robic

Pytanie fundusze inwestycyjne co robic

skomentuj
jjjaaa3 / 80.51.199.* / 2006-05-24 21:47
Witam!
Na początku maja zakupiłem 3 rózne fundusze inwestycyjne przez mbank na poczatek dalem okolo 3000 zl (na gieldzie sie nie znam) i teraz jesteem jakies > 200 zl do tylu (wiem ze moze dla niektorych to smieszne) ale pytanie takie czy wytrzymac i na 100% sie odbije czy odsprzedac te fundusze
Wyświetlaj:
gasparj / 2006-05-29 01:46
Na szybkie kokosy nie ma co się nastawiać, grunt to wytrwać jak najdłużej bez paniki. Z biegiem czasu kapitał powinien sie coraz bardziej rozrastać, ale przez miesiac nie zdążył nawet wykiełkować. Polecam zapomnieć na 3 lata o posiadaniu funduszy i pomysleć nad wycofaniem aktywów elentualnie po tym czasie.
Konsultant Money.pl / 2006-05-26 12:24 / Specjalista Money.pl
Wszystko zalezy od tego w jakie fundusze zainwestowałeś i jaki został przyjęty horyzont inwestycyjny - czyli jak długo ma trwac ta inwestycja. Nie mozna podejmowac decyzji z dnia na dzień - wycofac można się w każdej chwili.. a może warto poczekać na wzrost wartości jednostek?
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy