Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Pytanie o inwestycję?

Pytanie o inwestycję?

mihalis / 2009-10-15 16:53
Mam 400tys do zainwestowania, zastanawiam się czy nie kupić za wszystko akcji spółek, które będą sprzedawać akcje i potrzymać ze 2 - 3 lata. Czy to jest dobry pomysł?
Wyświetlaj:
BAVA / 79.185.135.* / 2009-10-19 08:36
Pytanie się na takim forum o takie sprawy jak masz taki kapitał to trochę nieporozumienie. Jest sporo oszołomów.
Nie inwestuj wszystkiego, zwłaszcza że się nie znasz. ( osobiście uważam że jak się nie znasz ktoś na czymś to nie powinien wchodzić w to, a zwłaszcza z taką kasą )
Już prędzej bym zainwestował w siebie i się pouczył a kasę dał na lokatę ( przynajmniej większość )póki nie byłbym pewny tego co robię. Bo teraz to tak naprawdę totolotek.

Pozdrawiam
BAVA
zaqwers12 / 79.184.196.* / 2009-10-17 18:03
No coz spory kapital... polecam marketbase.pl poczytac o dywersyfikacji...ocenic portfele no i zobaczyc z czym wiaze sie iwnestowanie...ja poczytalem i pomoglo zrozumiec troche zasady panujace na rynku .. chyba musze sie bardziej przygotowac bo to nie jest latwa sprawa to inwestowanie
Marcin Szwejk / 62.233.197.* / 2009-10-27 17:37
Witam Pana serdecznie,

dysponując takim kapitałem co najmniej lekkomyslym jest inwestować nie mając pojęcia w co. Tak jak kolega/koleżanka BAVA wspomniał, mają 400k PLN warto jest zainwestować w siebie. Najpierw nalezy sie nauczyć mechanizmów rynkowych. A niestety, taka nauka trwa latami. Wiele jest książek takich jak DAYTRADING, TRADING IS A BUSINESS autorstwa Joe Ross'a.

Kolejnym rozwiązaniem jest wzięcie udziału w szkoleniu. Wielokrotnie potwierdzało się, że udział w szkoleniu przynosi o wiele lepsze efekty niż nauka na własnej skórze i pieniądzach.

Zapraszam na http://www.tradingeducators.pl/index.php?cmd=1&p=52&ip=40 - najbliższe szkolenia w TRADING EDUCATORS

Zapraszam na naszą stronę, gdzie może się Pan dowiedzieć o tym jak przebiegają nasze szkolenia i kiedy odbędzie się najbliższe.

Marcin Szwejk
Trading Edcuators
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy