Forum Forum emerytalneOFE

Pytanie...proszę o pomoc!

Pytanie...proszę o pomoc!

qwerty77 / 83.238.246.* / 2009-12-07 22:21
Mam pytanie, należę do jednego z Funduszy OFE (plasującego się w końcówce rankingu) w tej chciałabym przenieść się do OFE z pierwszej trójki-piątki, ale nie w tym rzecz... Zgubiłam moją umowę z OFE nie pamiętam jakie dane na niej widnieją czy zmieniałam je po przeprowadzce i po ślubie, nie wiem jaki jest numer umowy a wiem, że te wszystkie informacje są potrzebne do przejścia. Zadzwoniłam do mojego obecnego funduszu z prośbą przesłania mi kopii umowy i poinformowania mnie o ilości moich jednostek... odmówili informując, iż najpierw muszę do nich napisać, zmienić wszystkie dane o ktorych wspominałam i dopiero po tym oni mogą ewentualnie spelnić moją prośbę... Czy mogli tak zrobić? Czy jednak powinni podać mi te informacje telefonicznie? Jeśli tak to jak to od nich wyegzekwować?
Wyświetlaj:
Lech. / 194.63.133.* / 2009-12-08 14:28
Witam,wszytko Pani wyjasnie,prosze o kontakt tel. 0-888-11-49-64 Pozdrawiam
lezdrub / 79.185.81.* / 2009-12-07 23:05
qwerty 77.Niestety musisz ich prosić na piśmie o te dane.

Wejdź na stronę internetową tego OFE.
Sciąg druk zmiany danych osobowych i go wypełnij wg. instrukcji.

Tam gdzie jest pole nr. rachunku zostaw puste.

Na wolnym miejscu tego druku napisz, ze nie znasz nr. rzchunku, bo nie posiadasz żadnego dokumentu OFE.

Końniecznie zaznacz, aby fundusz powiadomił Cię na piśmie po zmianach i podal nr. rachunku. Proszę wysłać list polecony.

jeżeli beda jeszcze jakieś niejasnośći proszę dzwonić pod nr, tel 600 942 367.

Najnowsze wpisy