Forum Forum finansoweInne

PZU i PKO BP razem?

PZU i PKO BP razem?

CYCEK / .* / 2003-08-21 08:01
Komentarze do wiadomości: PZU i PKO BP razem?.
Wyświetlaj:
anonim / .* / 2003-08-23 13:34
jezeli PZU polaczy sie z PZU to ja wypisuje sie z PZU !!! z PKO juz sie wypisalem; staram sie unikac beznadziejnych instytucji, dlatego nie jestem w TP S.A. (tam byly przekrety, podsluchiwano rozmowy, dzwoniono na koszt innych i niech nikt mi nie mowi, ze tak nie bylo bo sam mialem polaczenie na koszt kogos, a poza tym nie bede placil TP S.A. za utrzymanie osrodka w Jastarni bo tam jest rozpusta i marnotrawienie pieniedzy; ostatnim hitem TP S.A. bylo wprowadzenie bez uprzedzenia podwyzki o 60% za ISDN-bez komentarza) ani nie jestem w PKO bo tam sa beznadziejne warunki (zmienione zostalo moje konto studenckie na normalne a ja o tym nic nie wiedzialem, wprowadzono dodatkowe oplaty za stale zlecenia i tez nic nie wiedzialem, za wszystko sa oplaty, pieniadze ida bardzo dlugo, a panie w okienkach nie sa przygotowane do nowych nr bankowych i wpieraja klientowi, ze im kity wciska po czym jak wytlumaczylem im jak teraz wygladaja numery kont bankowych a nie jak w PKO jakies kawalki numerow to zaczely przepraszac i to tez beznadziejna instytucja, a reklamuje sie, ze ma atrakcyjna oferte - bez komentarza) na temat tych instytucji mozna powiedziec wiecej ale niech sie kazdy przekona
bartek / .* / 2003-08-23 16:57
ale bajki opowiadasz o PKO BP , lubisz chłocze wyolbrzymiac pewne sprawy bo pewno nie dostałęs kredytu :-) jako ostatni bank wprowadzilismy opłaty za zlecenia stałe, to po pierwsze po drugie - opłaty to mamy jescze najnzsze na rynku, idz sobie do Pekao SA albo do WBK i sie nie załam po trzecie - nowa numeracja zostanie wprowadzona do konca roku bo taki jest wymóg KNB nastepnym razem jesli nie wiesz co powiedziec to lepiej milcz - przyda ci sie to w zyciu pozdrowienia Bartek
Liberał24 / 78.28.5.* / 2008-08-04 23:02
Coś mi się wydaje że jako obecny lub były pracownik banku czujesz się zobowiązany go bronić Jeżeli chodzi o innowacje to zgadzam się że PKO BP stara być przodownikiem ale jeżeli chodzi o opłaty za prowadzenie konta i nie tylko nie macie najtańsze na rynku Proponuje poczytać serwisy finansowe, gdzie opinie są obiektywne A co do obsługi to wręcz katastrofa Ja osobiście spotkałem się z sytuacją że Pani była oburzona bo nie znałem numeru konta tylko podałem jej dowód osobisty ( niespotykane w innych bankach) Jedno jest pewne w kolejkach macie 1-wsze miejsce a Waszą największą rzeszę Klientów stanowią ludzie starsi którzy kiedyś nie mieli takiego wyboru jak dziś Pozdrawiam
anonim / .* / 2003-08-25 12:26
oplaty moze i macie niskie ale ja w moim banku nie mam zadnych (poza podatkiem), a jak cos sie dzieje z moim kontem to jestem przez bank informowany i mnie nikt nie olewa; panie w okienkach nie sa przygotowane bo jak ktos mi bzdury wmawia i jedzie z geba, ze ja zle podaje nr konta w nowym systemie to ja z takiego banku rezygnuje (co uczynilem); likwidacja konta trwala ponad godzine i stosy paierkow (jakies skrawki) musialem podpisywac; najwiecej spraw z wyjasnianiem kont platnikow w ZUSie jest z kontami PKO !!! bo zamiast literki "s" na przelewie Pani wpisala "2" wiec w tym jestescie najlepsi; PKO jest dla mnie zacofanym bankiem bo na umowie z bankiem jest recznie i malo czytelnie wpisany nr rachunku (jakies bazgroly) a oprocentowanie to macie serio atrakcyjne 0.1% powyżej 1000 zł a poniżej 1000zł 0.0%!!! jedyne co macie dobrego to duza liczbe bankomatow; z praktyki wdrazania systemu do PKO to wiadomo bo ludziom sie kasa wraca na konta bo nie dajecie rady a reszta zostala w gazetach opisana wiec dla mnie nie macie zadnej wartosci i zadnej gwarancji; z tego co ja wiem to nawet pracownicy PKO przenosili konta do innych bankow ;) i ja ich rozumiem ;) poza tym likwidujac konto wypelnialem przyczyny likwidacji konta w PKO i dokladnie wiecie co macie zlego i nie mialem problemu ze znalecieniem odpowiedzi - wiec papa PKO moze kiedys znowu sie spotkamy ale watpie ;)
CYCEK / .* / 2003-08-21 08:01
TO BYŁBY DOPIERO PRZEKRĘT. PRZEBIJE WSZYSTKIE INNE DOTYCHCZASOWE.
ASIOR / .* / 2003-11-04 19:35
Nie wypowiadam się na temat PZU a PKO-tylko na temat tych bzdur, które napisał CYCEK.Czy ty chłopie korzystałes kiedyś z usług tych niby nowoczesnych banków?To jakaś paranoja!!To wszysto to jakieś banki wirtualne, w których nikt nie chce z Tobą rozmawiać na konkretny temat a połączenie z konsultantem jest tylko wyuczoną przez nich na szkoleniach GADKĄ.Wszyscy grzecznie mówią to samo ale nikt tak naprawdę nie pomoże ci w niczym. W PKO,jeśli tylko jest jakiś problem mam to od ręki załatwione.Tak naprawdę to nie mam problemów bo PKO rozwiązuje wszystko od ręki.A Tobie życzę NOWOCZESNEGO BANKU! Jestem pewna, że i tak niedługo spotakamy się w PKO!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: