Forum Forum finansoweInne

PZU rozpoczęło współpracę z PKO BP

PZU rozpoczęło współpracę z PKO BP

Głusek / .* / 2003-11-04 22:02
Komentarze do wiadomości: PZU rozpoczęło współpracę z PKO BP.
Wyświetlaj:
Maria Stachowiak / .* / 2003-12-03 11:19
Dla firmy produkcyjnej należącej do międzynarodowego holdingu poszukujemyKONTROLERA FINANSOWEGO (Praca w okolicach Gostynia)Zadania:- rozwijanie controllingu i systemu sprawozdawczości;- sporządzanie raportów w comiesięcznych cyklach dla zarządu firmy;- uczestniczenie w spotkaniach kontrolerów grupy;- sporządzanie forecastów;- zarządzanie finansami firmy.Wymagania: - wykształcenie wyższe, Rachunkowość i finanse lub pokrewne ekonomiczne;- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;- doskonała znajomość finansów i rachunkowości, w szczególności narzędzi finansowych i rynków walutowych;- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (częsty kontakt z właścicielami firmy, raporty w języku angielskim).Zgłoszenia w postaci CV i listu motywacyjnego należy przesyłać w języku polskim i angielskim.Personel College, ul. Bukowska 15/7 A, 60-809 Poznań, tel. (0 61) 847 52 76, e-mail: m.stachowiak@perscoll.com.pl
kazel / .* / 2003-12-03 08:56
PKO.BP niech lepiej skonsoliduje najpierw usługi e-PKO z Inteligo a dopiero później bierze się za łączenie z innym niereformowalnym gigantem (prawie monopolistą), bo jeśli łaczenie banku z ubezpieczycielem bedzie trwało w takim tępie jak łaczenie tych banków internetowych to życze dużo cierpliwości klientom tych firm (i niestety sobie)
Sławomir Wręczycki / .* / 2003-12-02 19:53
Ciekaw jestem jak,, współpraca ,,będzie wyglądać na płaszczyznie funduszy inwestycyjnych PZU i PKO BP. Widzę tu konflikt interesów, ale widzę ,że to im chyba nie przeszkadza.
wawak23 / .* / 2003-12-03 00:48
A ja ciekw jestem czy w jakkolwiek sposób wpłynie to na ceny akcji PZU, których w nieformalnym obrocie jest ogromna ilość
tyderk / .* / 2003-11-17 12:29
Bardzo rozsądna propozycja na całym swiecie tak to działa jak np. ING ,AIG i inne korporacje tylko tak możemy walczyć na rynku finansów .
Głusek / .* / 2003-11-04 22:02
Nie wiem czy ci z PKO są tak głupi, czy tylko tak wyglądają ? A jakie produkty banku bedzie sprzedawało PZU ??? Znowu te świńskie ryje z PKO dały się wyrolować !!!
finansista / .* / 2003-11-07 17:01
ROR-y dla bezrobotnych i druga strona OC, AC i NW na rowery :))

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: