PZU

Kazik wiecie skad / 2010-04-20 19:31
Komentarze do spółki PZU
Wyświetlaj:
Kazik wiecie skad / 2010-04-20 19:33 / Tysiącznik na forum
Czy ktoś już dokonał zapisu na akcje PZU?
zygi123 / 2010-04-20 19:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mam mieszane uczucia co do nabycia tych papierów ze względu na cenę i ilość rzucaną do obiegu. Cena dobra dla emitenta, Skarbu Państwa, Eureko,pracowników PZU. Zastanawiam się czy na tej emisji może zarobić drobny leszcz? Chętnie poczytam opinię innych. Pozdrawiam
Kazik wiecie skad / 2010-04-20 21:12 / Tysiącznik na forum
Natomiast ja zastanawiam się nad wzięciem kredytu na zakup PZU. Własnych wolnych środków mam niewiele i korci mnie ten kredyt.Co o tym sądzicie?
zygi123 / 2010-04-21 19:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na jaki zysk na debiucie liczysz? Bo różne opinie się słyszy, np. są obawy, że dotychczasowi posiadacze akcji (pracownicy i ci co skupowali od nich akcje przez lata) zechcą szybko wypchać papiery, co może zwalić kurs.
Kazik wiecie skad / 2010-04-21 20:18 / Tysiącznik na forum
Właśnie doszedłem do wniosku,że nie będę brał udziału w zapisach.Nie mam tylu znajomuch ,którzy kupiliby je dla mnie w swoim imieniu.
Sprzedający pracownicy nie są tu zagrożeniem .Chętni na nie znajdą się w sekundę a i ludki od stabilizacji kursu nie dopuszczą do mocnego spadku.Mam poprostu cichą nadzieję ,że wkrótce będę mógł je kupić w granicach 280 - 290. Dlaczego po tyle ? Bo chcę mieć ich okrągły 1000.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy