Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Trójka" - O jutrzejszej manifestacji homoseksualistów w Krakowie

"Trójka" - O jutrzejszej manifestacji homoseksualistów w Krakowie

Wyświetlaj:
Kasia / .* / 2004-05-11 09:36
Wiem, że istnieją ludzie o "odmiennych" pragnieniach. Nie mam nic przeciwko nim. Ale jestem osobą wierzącą. Niech ci ludzie nie starają się o śluby kościelne, przecież w Piśmie Św. jest napisane, że związek jest pomiędzy MĘŻCZYZNĄ i KOBIETĄ! Mogą sobie brać śluby cywilne, jeśli już, ale nie kościelne! Bo związek zawarty przed Bogiem ma owocować w dzieci, których homoseksualiści naturalnie mieć nie mogą.
Cezar / .* / 2004-05-06 12:32
Mogę mieć kolegę homo, nie mam nic jeżeli koleżnka w pracy jest lesbijką. Proszę jednak aby trzymali się z dala od moich dzieci. Ich parada jest ewidentnym nadużyciem i prowokacją tradycyjnych wartości, które udało sie ocalić w Polsce. Te wartości nie są tylko moją sprawą prywatną ale są wartością społeczną. Proponuję aby ograniczyli swoje czasami wydumane wolności do swojego kręgu i swojej prywatności. Jeżeli ich bezczelny pochód odbywał by się w Warszawie stanął bym naprzeciw z jajkami ( a może i kijem )w ręku. I nie jestem członkiem młodzieży wszechpolskiej ani emerytem czy dewotem.Cenię po prostu swoją wolność, wolność mojej rodziny i znajomych wychowanych w kręgu tradycyjnych wartości.
Anty_homo / .* / 2004-05-06 10:27
Złodzieje, mordercy też są jakąś mniejszością ale to nie powód aby im dawać jakieś prawa. Oni przynajmniej rozumią, że są czymś nienormalnym.

Najnowsze wpisy