rachunek demo

sylwiusz3 / 2007-12-05 09:48
witam gdzie moge znalesc rachunek demo do gry na walutach i jak sie nazywa taki program chcialbym sprubowac pozdrawiam
Wyświetlaj:
x $$ / 213.25.133.* / 2007-12-14 14:49
czesc

jeden z najczesciej spotykanych obecnie programow to jest Metatrader 4... w skrocie MT4
jest to chyba najbardziej "rozbudowany" i przy tym darmowy program do "zabawy" i jednoczesnie prawdziwego inwestowania

sporo platform ma indywidualne programy
i to zalezy od platformy, na ktorej chcesz otworzyc rachunek demo jakim programem od obslugi dysponuje

a zazwyczja tzeba sie zalogowac na platformie zeby utworzyc sobie demo

a poza tym jak chcesz naprawde uczyc sie inwestowac to MT rysuje straszne wykresy
rozne luki czasowe przesuniecia skoki i przy okazji manipulacje :)
wiec polecam Ci rowniez znalesc sobie z dwie platformy ktore maja bardziej stabilne "algorytmy do rysowania" ;) hehee

czesto jest tak ze to co w MT na roznych platformach wykres wyglada jak jakas niewiadoma x-sytuacja? (skoszona formacja trend, boczny, albo to co ja nazywam harmocznia na jakims interwale) tak naprawde na tym samym interwale wyglada calkiem inaczej i jest wprost Banalna do odczytania na pierwszy rzut oka...

ale o czym ja mowie i tak przed Toba bardzo dluga droga :)
zycze powodzenia, jedyne co Ci bedzie potrzebne to Nie poddawanie sie nawet jak juz stracisz na dzieje hehee chyba kazdy to musi przerobic ;)
jak cos to pytaj ;)
x $$ / 213.25.133.* / 2007-12-14 14:49
czesc

jeden z najczesciej spotykanych obecnie programow to jest Metatrader 4... w skrocie MT4
jest to chyba najbardziej "rozbudowany" i przy tym darmowy program do "zabawy" i jednoczesnie prawdziwego inwestowania

sporo platform ma indywidualne programy
i to zalezy od platformy, na ktorej chcesz otworzyc rachunek demo jakim programem od obslugi dysponuje

a zazwyczja tzeba sie zalogowac na platformie zeby utworzyc sobie demo

a poza tym jak chcesz naprawde uczyc sie inwestowac to MT rysuje straszne wykresy
rozne luki czasowe przesuniecia skoki i przy okazji manipulacje :)
wiec polecam Ci rowniez znalesc sobie z dwie platformy ktore maja bardziej stabilne "algorytmy do rysowania" ;) hehee

czesto jest tak ze to co w MT na roznych platformach wykres wyglada jak jakas niewiadoma x-sytuacja? (skoszona formacja trend, boczny, albo to co ja nazywam harmocznia na jakims interwale) tak naprawde na tym samym interwale wyglada calkiem inaczej i jest wprost Banalna do odczytania na pierwszy rzut oka...

ale o czym ja mowie i tak przed Toba bardzo dluga droga :)
zycze powodzenia, jedyne co Ci bedzie potrzebne to Nie poddawanie sie nawet jak juz stracisz na dzieje hehee chyba kazdy to musi przerobic ;)
jak cos to pytaj ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy