Forum Forum inwestycyjneForex

Radość trwała krótko. Waluty znów drożeją

Radość trwała krótko. Waluty znów drożeją

Wyświetlaj:
romus64 / 0.0.0.* / 2011-09-21 13:42
to to są spekulacje wielkich korporacji co to się miliardów dorobili i to nie koniecznie uczciwą drogą czy a w dużej większości na garbach małych oszukanych firm którym nie zapłacili za wykonaną usługę a teraz kombinują na giełdach wykupując i sprzedając waluty w potężnych ilościach a państwa na to wszystko pozwalają bo demokracja niby jest
r_darek / 2011-09-20 09:15
A ja chciałem wyjechać i znowu na tym strace... Szkoda
konstam / 2011-09-19 11:55
Ktoś pamięta, że w styczniu tego roku mieliśmy Eur/USD poniżej 1,29 i co ? Tragedia była? Euro kosztowało 3,9 zł. Dlaczego wtedy PLN nie podążał wraz ze spadkiem euro, tylko wręcz przeciwnie. Dlaczego "eksperci" teraz stawiają to jako koronny argument na osłabianie się złotówki? DLaczego złotówka traci do forinta i korony czeskiej (to też waluty wschodzące)? O kant d.. rozbić te wszystkie analizy. Spekuła rządzi i tyle...
Zeus52 / 2011-09-21 20:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
Spekuła?...zgadza się...to jest atak na PLN,połączony z silnym wzrostem CDS-ów(wzrostem kosztów ubezpieczenia) na polski dług(przoduje w ataku Barclay's Capital)...tylko ciekaw jestem,jak chcą wykorzystać CDS-y przeciw złotówce,jeśli prawie cały nasz dług(obligacje) jest właściwie w polskich rękach...cóż? Niech próbują...może im się uda...pójść z torbami!
hjk / 89.73.21.* / 2011-09-16 17:20
ja mam wrazenie ze te komentarze "ekspertów" sa przygotowane z wyprzedzeniem tygodniowym i niezaleznie od tego jaka jest obecnie sytuacja - ida do publikacji
Wacuś Młody Typek / 83.29.15.* / 2011-09-16 15:30
Cacane NOŁMANY - WALUTY zostawcie mnie,
a sami pośpiewajcie se Marylki piosenkę:
...
Krąży, krąży złoty pieniądz,
ludzi gubiąc, ludzi mieniąc.
Złoto, błoto, chciwe ręce,
więcej, więcej, więcej, więcej.

Ręce grabie, oczy żabie,
wytrzeszczone na mamonę.
Złoto błyska i tumani,
na nic, na nic, na nic, na nic.
..
kprj / 91.189.221.* / 2011-09-16 14:27
ale o co chodzi? euroland rozpada się a jego waluta drożeje????
tomcio podroznik / 85.202.144.* / 2011-09-19 18:33
forint i korona powinny leciec na leb na szyje jak nasza waluta a korona to juz taka droga ze do pepikowa to nie ma po co jechac!!!!!kryzys w euro strefie i usa to waluty powinny spadac a złoty w gore isc a jest odwrotnie!!!!!i to jest chore!!!!!!!!a nasza gospodara ponoc dobra
zirko / 91.213.71.* / 2011-09-16 13:29
Idzie 2 noga spadków
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy