Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Radziwiłł: będą zmiany w systemie ubezpieczeń zdrowotnych

Radziwiłł: będą zmiany w systemie ubezpieczeń zdrowotnych

Wyświetlaj:
GOSC950 / 188.146.9.* / 2016-04-22 16:56
egzaminy specjalizacyjne co lat kilka English speaking division zobowiazuje tam maja to od lat.
A system licencyjny jest opracowany i rozpracowany, lekarz musi pracować tylko w jakiej formie,
supervision samodzielnie i inne formy kontroli jakości opieki zdrowotnej.
Pacjenci jak wiadomo zadreczyc potrafią, nawyzywa jak umie za tego cpuna z przychodni co nie wiedział.
idz do lekarza nawet badac nie umie nie chciało sie albo jak najszybciej tylko czy dobrze
wizyta u lekarza to baanie lekarskie, z neurologii nawet do 45 minut, nie 1-2 minuty, a jak sie pozmienialo
a co mnie to obchodzi, zarobki horrendalne maja.
Anka47 / 94.229.212.* / 2016-04-22 16:56
Nie wierze temu facetowi.Był szefem Izb lekarskich przez 10 lat.,co zrobił nic.
.kolo. / 77.252.37.* / 2016-04-22 16:43
To ten sq.rwysyn od obowiązkowych szczepień...
jan356 / 79.184.106.* / 2016-04-22 16:37
mam w dup... wasze rewolucje . Zlikwidować ZUS i każdy będzie odkładał na własne konto i sam opłacał leczenie.
słowiann~alaksy / 146.60.160.* / 2016-04-22 16:32
niestety wytworzyłaby się kasta (jak w Indiach)ludzi ,którzy maja pieniądze(ich bogaci rodzice) i stać by ich było na kształcenie w uprzywilowanym zawodzie, a biedniejszych ,nie stać by było na kształcenie w tym zawodzie, I często gęsto miernoty wszelkiej maści za pieniądze rodziców (tak jak jest to często w zawodzie prawniczym się to odbywa),nasz by leczyli,a tak przynajmniej jest jakaś między nimi rywalizacja........
Pelagia179 / 188.112.33.* / 2016-04-22 16:26
Panie ministrze!!!
Nie ma służby, jest ochrona zdrowia.
sondor / 93.105.32.* / 2016-04-22 16:24
Rewolucje już były, raczej niech się skupi na efektywnym leczeniu pacjentów. Rewolucje niech zostawi tym nawiedzonym. Jest lekarzem, ale czy dobrym menadżerem - to już inne zagadnienie, ważne że PIS go popiera, nawiasem mówiąc innych też popiera i widzimy na własne oczy co z tego wychodzi.
Działania pozorowane to żadne działania ministrze!!!
alaksy / 81.190.193.* / 2016-04-22 14:49
Kłopoty w służbie zdrowia wynikają także z błędnej polityki państwa w zakresie małych limitów przyjęć na studia medyczne.Korporacjom lekarskim nie zależy na zwiększaniu ilości lekarzy,gdyż ci stanowiliby w przyszłosci dla nich konkurencję.Tworzy sie długie kolejki w celu przekierowania pacjentów do prywatnych gabinetów ,w których za poradę kasuje sie od 80 do 150 złotych bez paragonu panie ministrze.Może warto zastanowić się także za odpłatnością za studia medyczne.Wykształceni lekarze za nasze pieniądze ostatnio chętniej zatrudniają się na Zachodzie.W tej sytuacji powinni zwrócić koszty kształcenia w Polsce.
Wojtek 45r / 37.8.236.* / 2016-04-22 16:38
Ciekaw jestem czy Ty jesteś wykształcony i czy odprowadzasz podatki, może jeszcze każesz zwracać pieniądze pielegniarkom, wyksztalconym za 'twoje pieniądze" ktore nie pracuja w zawodzie aby nie umrzeć z głodu. Wszystkie szkoły i uczelnie powinny być płatne aby zamknać dzioby takim kretynom jak Ty. Sczęśliwie Ty nie musisz zwracać.....bezpieczniej było się nie kształcić.... Może niech wszyscy, którzy skończyli studia i nie pracują w zawodzie na rzecz "mas pracujacych" zwracają za studia ( to około 80% ludzi po studiach). Może niech hydraulik, który pracuje w Anglii zwróci koszty swojej zawodówki. Ten szerzący się socjalizm w połączeniu z bezmyślnością to koszmar...
andogi / 83.7.105.* / 2016-04-22 06:53
Brawo i takimi sprawami niech się zajmuje rząd , poprawiać co się da (powiedziałem poprawiać) . Nie brać się za konie , nie dewastować Trybunału Konstytucyjnego , nie ograniczać swobód obywatelskich , nie kwestionować prawa obywatela do rozporządzania swoim majątkiem . Nie zwalniać z więzień bandytów bijących policjantów . Oby tyle .
Dobra Zmiana / 122.150.171.* / 2016-04-22 02:51
" Jest również łamaniem konstytucji, która zapewnia każdemu prawo do .." TA ZAPASC W SLIZBIE ZDROWIA TO ZAPEWNE WINA RZEPINSKIEGO.
maxymilian / 77.65.87.* / 2016-04-22 02:19
........... już czas oby pan poszedł do diabła z tą służbą zdrowia .... niech pan idzie lepiej tańczyć na salony... jesteś człeku KiePSKI...
zdystansowany / 89.79.63.* / 2016-04-22 01:36
panie ministrze z bożej łaski niech pan przestanie bredzić o kolejnych dodatkowych daninach wszyscy płacimy składki do ZUS czy nam się to podoba czy nie to raz a dwa wszędzie gdzie się człowiek pojawia i tak trzeba robić dodatkowe opłaty oto przykłady : leki na recepty od specjalistów w większości płatne w 100% stomatolodzy koszą równo za znieczulenia mostki koronki itd. w pediatrii szczepionki płatne w laboratoriach badanie w części płatne a w rehabilitacji totalna wolna amerykanka na zabiegi z funduszu czeka się po kilka lat połamani cierpiący ludzie przynoszą w zębach często ostatnie pieniądze i płacą żeby sobie ulżyć wtedy zabiegi są od ręki można tak wymieniać w nieskończoność jednym słowem jak masz kasę to dasz radę i przeżyjesz a do tego dobre układy i znajomości to podwójny sukces że ci się uda a ci co nie mają ani jednego ani drugiego giną jak ciotka w Czechach taka jest prawda !!!!!!!! Więc niech pan nie wpienia ludzi zwłaszcza tych chorych którzy nosząc krzyż choroby i tak już mają za swoje !!!!!!!!!!
maga , to ja ! od wielu lat / 109.173.212.* / 2016-04-22 01:24
Emeryci - do gazu ... Po co nam oni ... Jestem emer...
tedy00 / 188.146.133.* / 2016-04-22 00:07


a ja wiem radziwilowie,potoccy itp. plus nowa ekipa będzie miała za darmo a raszta pod płot

- Dzisiaj nie jestem gotów powiedzieć jak to będzie w szczegółach wyglądało
tedy00 / 188.146.133.* / 2016-04-22 00:04

poddany debacie publicznej.

- Dzisiaj nie jestem gotów powiedzieć jak to będzie w szczegółach wyglądało

Najnowsze wpisy