Forum Forum ubezpieczeńNa życie

ranking największych multiagencji ubezpieczeniowych lub firm pośrednictwa finansowego

ranking największych multiagencji ubezpieczeniowych lub firm pośrednictwa finansowego

avanti86 / 2008-08-05 14:18
Witam:)
Tak jak w temacie - poszukuję rankingu największych multi agencji ubezpieczeniowych lub firm pośrednictwa finansowego.
Jak na razie moje poszukiwania spełzły na "prawie" niczym. Może macie takie informacje lub wiecie gdzie mogę ich szukać?
Wyświetlaj:
staszekCoola / 2008-08-07 13:54
ale w jakim celu? szukasz pracy ? czy wiarygodnego doracy? ze swojego doświadczenia jako doradcy finansowego od kilku lat powiem Ci że im większa firma tym większe bagno, bo cisną na wyniki, przyjmują ludzi nieprzygotowanych i narzucają im duże plany, najważniejszy jest doradca do którego trafisz i w każdej firmie znajdziesz kilku naprawdę super ludzi którzy znają się na tym temacie i poprowadzą twoje finanse jak swoje, każdy doradca ma swoją własną działalnoś gospodarczą i często zmienia firmy z którymi współpracuje , jeśli chcesz to opowiem ci więcej czego nie mogę pisac na forum zadzwon to pogadamy 669-996-149
Nenesa / 83.28.7.* / 2008-08-05 19:34
jak znajdziesz tegoroczny to skreśl Motobank, a jak zeszłoroczny to jeszcze Expertię - obie zbankrutowały i narobiły mega długów - były na prawdę duże

Najnowsze wpisy