Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ranking sklepów internetowych

Ranking sklepów internetowych

Money.pl / 2007-08-12 08:57
Komentarze do wiadomości: Ranking sklepów internetowych.
Wyświetlaj:
marttin / 83.10.165.* / 2008-09-26 15:35
Hej. zgadzam się z tym, że ranking mógłby być zrobiony lepiej. Dużo kupuję w sieci głównie ciuchy na aukcjach, ale znalazłem w sieci bardzo ciekawy sklep Polskiego producenta. www.bigstone-online.pl goraco polecam do odwiedzenia, przyjemny design sklepu, łatwa nawigacja, ceny konkurencyjne. Błyskawiczna realizacja zamówień. Kupiłem już u nich kilka razy. Wszystko bez problemu.
listen_and_repeat / 77.236.0.* / 2008-09-19 12:09
ktoś ma opinie o dobrych sklepach z artykułami RTV? chodzi mi głównie o sprzęt grający- na zakupy w jakim sklepie się decydować? w sumie dopiero zaczynam zakupy przez Internet (dawniej tylko tradycyjnie) ale powoli przyzwyczajam się do nowego. allegro już poznałem- co warto ruszyć ze sklepów?
Ania878 / 195.225.121.* / 2008-08-16 09:40
Super akwarium można kupić w jakimś z tych sklepów?
e-SklepoManiak / 83.15.80.* / 2008-07-22 15:29
Ranking jest tendencyjny, i widać że albo ył 'sponsorowany' albo zrobiony przez kogoś na 'odwal'. Osobiście kupuje wyłącznie w www.arest.pl gdzie jest tanio, fachowo z porównywarką i ogólnie jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, a historie mam od 2 lat na około 15-20 zamówień. Do tego brakuje ewidentnie kategorii technicznych, jakoś nie widzę w elektronice użytkowej mierników, kluczy etc... a te rzeczy od roku spokojnie nabywam na www.chlodnictwo-sklep.pl oraz na allegro, bo tam jest tego masa.
Ranking do poprawki i to gruntownej, jak widać po umieszczonych tu opiniach internautów.
Artek1234 / 213.155.84.* / 2008-07-14 16:10
Po prostu nie moge z tego rankingu. Mam psa i kupuje większość produktów online. Wypróbowałem wiele sklepów, ale wg najlepszy jest powstały jakis rok temu sklep zooplus.pl, maja bardzo duzo produktów, łatwo sie obsługuje strone, i maja bardzo szczegolowe opisy produktów, jako nieliczni!!!
saan / 83.4.60.* / 2009-07-01 23:29
A próbowałeś się z nimi skontaktować ? Ja zamówiłem przyczepkę do roweru dla psa, zapłaciłem kartą i od trzech dni czekam na jakiś kontakt. (wysłałem 6 maili przez formularz kontaktowy), nie ma telefonów. NIESTETY SKLEP PORAŻKA.
Kamil N. / 83.6.219.* / 2008-02-28 17:41
Ciekawe jak te sklepy z rankingu zostały znalezione jest o wiele lepszych sklepów w niektórych kategoriach które nie idą na siłę reklamą ukazująca się wszędzie aż do znudzenia tylko jakością obsługi klienta a nigdy nie pojawiają się w takich naciąganych rankingach?? Przykładem sklepu w którym robie zakupy, ponieważ mam już do nich zaufanie i mam blisko do ich siedziby jest ALBATROS-RTV.PL Sprawdźcie i się przekonajcie.
RAMBO / 85.221.186.* / 2008-02-03 03:10
Jakiś „kolorowy” ten ranking, w którym niektóre ze sklepów już nie działają, co świadczyć może o dziwnych kryteriach typowania sklepów do takiej oceny, a w rezultacie daje wynik oderwany od rzeczywistości. Może lepiej zrobić ranking, przybliżenie internautom e-sklepów handlujących towarami niszowymi, osobliwymi. Bez wsparcia dużych portali takie sklepy mogą być skazane na wymarcie, co pozostawi nas użytkowników w wyborze standardowych produktów. Jednym z przykładowych sklepów, handlujący butami na sprężynach, warto luknąć www.kangoo.kylos.pl
arwena / 83.24.52.* / 2007-10-11 12:08
w książkach i muzyce empik na pierwszym miejscu, a jest przecież na rynku dużo krócej od merlina i innych. ale słusznie, bo ra, że to marka sama w sobie, to jeszcze robią wszystko żeby być jak najatrakcyjniejsi - największy wybór zwłaszcza książek, ceny i w ogóle.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy