Forum Polityka, aktualnościPolityka

Raport o WSI już w sieci

Raport o WSI już w sieci

Money.pl / 2007-02-16 13:00
Komentarze do wiadomości: Raport o WSI już w sieci.
Wyświetlaj:
pytajnik / 80.54.90.* / 2007-02-18 20:27
Panie prezydencie,
jeszcze w historii naszego kraju nikt z tak ważnych głów państwa nie okazał się tak krótkowzrocznym człowieczkiem posiłkującym się daltonistą do doboru i mieszania farb oraz beztalenciem malarskim w spódnicy do malowania obrazów rzeczywistości. Gratuluję obrazu!
Jednego może pan być pewien, że trafi do historii nie tylko Polski ale i świata i to razem z bratem jako "bezprecedensowy przykład zniszczenia własnego kraju przez demokratycznie wybraną władzę".
Czy wszyscy prawnicy o pokroju i poziomie wykształcenia słynnych braci, posiadają "aż tak" rozbudowaną wyobraźnię i możliwość przewidywania skutków swoich poczynań, czy też są to wyjątki w regule?
intelektualista / 80.53.235.* / 2007-02-21 16:48
Wałęsa przeszedł do historii jako laureat Nagrody Nobla.
Bracia przejdą do historii jako "władza" demokratycznego państwa, która rozłożyła bezpieczeństwo własnego kraju.
Tak na marginesie CIA też działa podobnie jak nasze służby wywiadowcze i żaden prezydent Stanów Zjednoczonych nie opublikował raportu w którym ujawnił by agentów. Polska to dziwny kraj jak mawiał Ross.
Obrabowany emeryt / 83.21.228.* / 2007-02-17 21:01
Nie, nie czytałem i nie będę czytał tego raportu i to nie dlatego,
że jestem jemu przeciwny, ale nie interesują mnie już brudne sprawy w tym kraju, w którym absolwent Szkoly Przysposobienia Rolniczego udaje madrego będąc nie tylko osłem dardanelskim, ktory niczego nigdy nie przeczytał , który nie potrafi, względnie poprawnie, wyrazić jakiejkolwiek myśli, nazywa kogoś durniem. Wiedziałem, ze ten człowiek jest ostatnim prostakiem ale nie miałem pojęcia, że jest tak strasznym chamem. Wybaczałem mu, ze wyłgał się od zapłacenia podatku od tak dużej kwoty, a ja musze zapłacić za każdy grosz jaki wpada do mojej kieszeni. Ten Człowiek, w stosunku do którego przewodniczący Samoobrony to wersal, ten człowiek Dureń ostatni, a tak owinął wokół palca znaczną część społeczeństwa, że nie widzą nawet jego błazeństwa i pazerności nie tylko na władzę ale i na mamonę. W tym biednym rozkradzinom przy jego przyzwolueniu kraju, on kiedyś prawie żebrak , wyprawia imieniny dla 1000 osób.
Chmstwo i bufonada, a wy ludzie tego nie widzicie. Pomijam też fakt czy był tym Bolkiem czy nie, ale wystarczy mi to co widzę i czuję, aby moje przekleństwa ścigały go wszędzie.
pisowiec / 84.133.194.* / 2007-02-20 23:17
coz tu dodawac,nawet pasujacy nik sobie wybral,ubeckie scierwo....
obrabowany to ty moze jestes,ale z resztek przyzwoitosci...
ciebie nie interesuje ,kto wciagnal ten kraj w lapy struktur mafijnych sowieckiej agentury,ale sa tacy,bolszewicki parchu,ktorych to interesuje...
pytajnik / 80.54.90.* / 2007-02-18 19:53
Do "obrabowanego emeryta"
Czy Pan jest katolikiem?Najprawdopodobniej nigdy ani Pan, ani ja nie osiągniemy tego co ten człowiek, którego Pan przeklina. Ale czy to jest powód aby zawiść odebrała nam potrzebną do dokonania trzeźwej oceny wydarzeń odrobinę zdrowego rozsądku?
Czy nie widzi Pan tego, że kieruje się Pan emocjami a nie chłodną i racjonalną oceną sytuacji? Nie odnosi Pan wrażenia iż na taką właśnie odpowiedź może już ktoś czeka?
krzywdam / 194.0.103.* / 2007-02-16 17:11
Mam pytania na które nie znajduję odpowiedzi:
Czy być agentem jest dobrze czy źle?
Czy są takie państwa gdzie nie ma służb informacyjnych?
Czy wywiadowcy wypełniający należycie rozkazy powinni być karani i napiętnowani czy wynagradzani?
Bond / 88.199.25.* / 2007-02-16 14:52
Proponuję, aby Prezydent powołał następną komisję, która zbada przyczyny niewydolności serwera, na którym umieszczono raport. Być może tutaj też winne jest WSI:)Stanowisko Przewodniczącego Komisji proponuje obsadzić Panem Macierewiczem, bądź co bądź "chyba już specjalistą od zadań specjalnych".
Ach,niech już skończy się ta farsa z udziałem PiS-owców!
5 lat zmarnowanych w gospodarce...
zm55 / 82.160.255.* / 2007-02-17 10:23
Pociesz się, bo 4 lata a zostało już/aż 2,5 chyba że zmienią konstytucję i będą "rządzić" dożywotnio.
waz(USA) / 64.21.106.* / 2007-02-16 14:51
Regulamin forum
waz(USA) / 64.21.105.* / 2007-02-18 13:34
Regulamin forum - powtarzam:
"Polski kartofel - prezydent idiota".

Okazuje sie, ze wolnosc slowa juz w postpeerelu IV-tym, nie zezwala na wyrazanie prostych opinii o nadludziach.

Nie, nie boje sie p. prezydenta z Bozej Laski.
, / 2007-02-16 13:26 / Bywalec forum
a czego sie spodziewaliscie po oblakanym macierewiczu???
Z rozpedu tak sie zajeli WSI,ze zapomnieli o zwyklym SB.O tym,ze ZADEN handlowiec z zadnej centrali nie mogl wyjechac na Zachod bez wiedzy i zgody MSW a po powrocie musial isc "sie wyspowiadac" i zlozyc sprawozdanie.Fakt,ze np. w Uniwersalu praktycznie kazdy musial wspoldzialac z MSW a wielu bylo na etacie SB calkowicie im umknal.Tk to jest,gdy jest sie chorym z nienawisci
a320 / 80.48.97.* / 2007-02-16 13:00
Prezydent i Premier w poczuciu obowiązku ujawniają raport, z którego wynika ich bohaterstwo, porównywalne tylko z bohaterstwem "Bohaterów Związku Radzieckiego"

Mam nadzieję, że raport stanie się wzorcem dla innych naśladowców i wielbicieli.

Kim Ir Sen podobno w młodości przeskoczył przez wysoką górę, a generalissmus Stalin narżnął w wojskowe spodnie, nie brudząc przy tym kalesonów.
Wielkie, wielkie są osiągnięcia gigantów naszego świata
mateleo / 2007-02-16 13:15 / Bywalec forum
rzuciłem okiem na co poniektóre fragmenty tego raportu i mnie śmiech pusty zbiera ...
Krzyku / 62.111.152.* / 2007-02-16 14:27
Kolejne zagrożenia,kolejna dęta afera , skończmy już raz z tym!!! Nie dajmy się dłużej straszyć przez patologicznych popaprańców. Jest rzeczą ciekawą skąd obecnej "władzy udało się spędzić do kupy taką bandę psycholi którzy "godnie" sprawują wysoko płatne państwowe stanowiska.
Ludzie chorzy z nienawiści piowinni być umieszczani w stosownych zakładach , a nie rządzić Polską!!!
Axe / 195.117.161.* / 2007-02-16 13:29
Ja nawet nie mam jak rzucic okiem...serwer prezydenta nie wyrabia...tak smo, jak sam prezydent...

Najnowsze wpisy