Ratalnie.com

Rasputin Szpetny / 2012-05-23 13:15
W końcu w Polsce uruchomiono nowy system ratalny. Przy oprocentowaniu oscylującym 0-15,99 w skalo roku możemy wziąć kredyt na zabiegi z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, okulistyki, ortopedii, chirurgii artroskopowej, leczenia niepłodności, medycyny sportowej i wiele innych. Według mnie jest to idealne rozwiązanie dla ludzi któ¶zy mają problem z załapaniem się na "szybki" termin z NFZ... w sumie zastanawia mnie czemu wcześniej nie powstał tego typu system ratalny...
Wyświetlaj:
wrobak / 46.205.33.* / 2013-01-31 14:32
Jeśli to jest wybór między oprocentowaniem a ubezpieczeniem (każdy bank czy inny pożyczkodawca może koszt pożyczki w zasadzie dowolnie podzielić w tym zakresie) - to zdecydowanie lepiej mieć ubezpieczenie. Jeśli koszt jest podobny, to czemu nie miałbym być ubezpieczony?

W sumie ciekawa usługa, zwł. pod kątem przyspieszania leczenia. Jeśli komukolwiek zdarzyło się w systemie NFZ czekać miesiącami do specjalisty, to wie o czym mówię. Człowiek może odwalić kitę zanim go zdiagnozują, a co dopiero zaczną leczyć. Widzę tu tylko jedno ograniczenie: zakres usług, na które można wziąć pożyczkę. Prywatne kliniki jednak wszystkiego nie leczą. A w publicznych pewnie ten manewr nie jest możliwy. Ale przy niektórych zabiegach - ciekawa możliwość.
pozyczkobiorca / 37.209.128.* / 2012-12-06 08:50
mam u nich pozyczkę i mogę powiedzieć, ze to oprocentowanie to fikcja - stosuja jakieś przymusowe ubezpeczenie, które powoduje, ze te pieniądze są bardzo drogie. Poza tym nie mozna u nich uzyskac informacji jak jest faktyczny stan zadłuzenia - liczą co chcą i jak chcą. Jesli mam być szczery odradzam. Firma nieuczciwa na całej linii
Kudlaty09 / 217.28.154.* / 2012-12-04 10:51
To nie do końca jest tak, że żaden podmiot podobnej usługi pożyczkowej nie oferuje. Coś podobnego u nas jest od lat.
AM1977 / 95.49.209.* / 2013-01-31 13:35
tez mam tam pożyczke. Jest ubezpieczenie i to nie małe (1 % miesięcznie), ale za to brak oprocentowania (0%). z dwojga złego to chyba lepsze ubezpieczenie. żaden Bank nie chciał mi dać, a Oni po 3 dniach przelali kasę do gabinetu. Pani na infolinii powiedziała, że jak będę spłacał regularnie albo moje zarobki beda wyższe to po roku mam złożyć prośbe o obniżenie raty. - dam znać czy obniżyli. W sumie polecam.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: