Realizacja zysków

ziggy / .* / 2005-02-08 22:08
Komentarze do wiadomości: Realizacja zysków.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-02-09 16:25
no i jak tam ibsysek mój kochany!?Ale się cieszę:)Za to Mieszko no cóż chłopcy nie wiedzą czy wyjście na plus z takiego minusa to dobry wynik :)Ja tam wiem:)
orzech / .* / 2005-02-09 17:11
Gratuluję ibsyska. Michałki gorzej ale masz rację Orzełku - chłopcy się nie znają. Nie wiem czemu nie żarło - wynik jest całkiem przyzwoity. Na Ferrum też się nie rzucają a przecież wyniki jak ta lala. Czekam na jutro. Może się przynajmniej CIECHem naCIEszę,a jak nie to ich rozgrzeszę,wyślę jak zwykle do Was depeszęa swój udział na giełdzie na kołku zawieszę.Amen
orzeł / .* / 2005-02-09 13:22
od wczoraj kupuję swissmed zobaczymy jak się to skończy:)!?
orzeł / .* / 2005-02-09 13:18
NIe wiem kto pisał o NFI VIKTORIA już nie pamiętam ale gratuluję :)Hej ludziska ostrożnie:(
mike / .* / 2005-02-09 09:11
sprzedalem juz EPN, dlaje trzymam KPX, chyba dobrze bo znowu podpisali kontrakt , powinno sie cos drgnąć...co sądzicie na temat BTM? Ja polecam osobiście PIAST , zarząd kupował akcji po 1,05 , powinno lada dzien cos sie ruszyc...chociaz ostateczna decyzja i tak nalezy do was...Pozdrawiam wszystkich !!!
anna / .* / 2005-02-09 08:23
Ja jestem rozczarowana wynikami ,,Z'' i obawiam się, że powtórzy się 5 XI ( nie rozumiem zachwytu prezesa tej spłóki).Te garnitury jeszcze nie sprzdałm, czeka na odbicie, ( albo ubiore w nie mężą )
orzeł / .* / 2005-02-09 13:10
Aniu to jak to jest jedne ze spółek z olbrzymich minusów schodza na mniejsze i jest to powód do kilkudziesięcio procentowych wzrostów a zozolki z dużych minusów na plus i to źle .........:)!?Nie jest tak źle a pewnie będzie jeszcze lepiej:)
anna / .* / 2005-02-09 13:32
Mam nadzieję, że masz rację.Ja po prostu nie mam szczęścia do słodyczy :)
orzeł / .* / 2005-02-09 07:23
wczorajsza sprzedaż alchemii po 36.8 okazala sie trafiona! Nie zgadzam się że na korekcie trzeba zostać z papierem - po takich wzrostach na energomontażach czy alchemii trzeba piiiiiiiiiiiiiiiiii gdzie pieprz rośnie! zarobić i zostawić papier to złoty środek a nie szukanie szczytów bo to niemożeliwe:)Ja bym się przyglądał orzeszku ferrum i kredyt bankowi nie mówiąc o tym co wcześniej! wolisz sportowe stroje :)?pomiętaj garnitur czasem się przydaje :)
dżeju / .* / 2005-02-09 08:47
aha, orle z komentarza poprzedniej sesji - ja również nie zgadzam się żeby zostawać z akcjami na korekcie, tylko nie dokupywać, czyli nie łapać spadających noży, bo nie wiadomo czy to korekta czy już bessa; a ja znowu zrobiłem wbrew temu, emocje górą i teraz będę się bał!
dżeju / .* / 2005-02-09 08:43
orle, będę sie uczył sprzedawać od Ciebie. ja niestety zawsze czekam, ustawiam stopa i z reguły jest zrealizowany, tyle że po najniższej cenie dnia :( tak pozbyłem się alchemii i EPN. a Ferrum mam jeszcze i czekam na pięcie się w górę
orzech / .* / 2005-02-09 00:14
Nie jest źle ale nic dziś, kurna, nie kupiłem. Może jutro ? O garniturach zapominam definitywnie. Również o tym siedmioliterowym papierze na B. Doradźcie coś. ;-))
orzeł / .* / 2005-02-09 13:34
orzech nie wiem czemu rezygnujesz z papierów które spadaja to właśnie wtedy trzeba kupować:)
ziggy / .* / 2005-02-08 22:08
żeby tak cofnąć czas do początku oferty PKO, ile kasy by człowiek zarobił..., teraz miałbym jakieś 2 melony, i mógłbym klepać murzynki na antylach, buuuu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy