Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

"Redukuj" dla akcji Lotosu

"Redukuj" dla akcji Lotosu

Money.pl / 2010-12-31 01:04
Komentarze do wiadomości: "Redukuj" dla akcji Lotosu.
Wyświetlaj:
Mieczyslaw / 2011-01-05 20:33 / Uznany Gracz Giełdowy
Proponuje wystawic rekomendacje ; Redukuj , cena docelowa 0 zl

:)))
Eternit z Azbestu / 2011-01-08 02:12 / Tysiącznik na forum
Dawno temu pisałem oprogramowanie dla irlandzkiego oddziału Pioneera. Decyzje wydawali Włosi z Unicredit. Wcale się nie dziwię, że przy takim braku kompetencji wydali rekomendacje 0 dla Lotosu.

Cóz szkoda, że PiS przegrał wybory bo mieli w planie zrobić porządek z Orlenem i oddać go Lotosowi, wówczas by był po 100. No ale i za tuska sobie jakoś radzi.
mieczyk / 2011-01-02 08:57
Już raz analitycy wyrwali mi po 7 zł - nic nie były warte. Drugi raz się nie dam nabrać.
cieple kraje / 2010-12-31 01:04
I tak nieźle biorąc pod uwagę wycene na 0 zł he he. Ja nie redukuję, trzymam. To nie opcje żeby spekulować. Poza tym nie ma strachu.
Jorzim z Barzin / 195.117.1.* / 2011-01-01 16:32
Fachowcy z PKO znowu próbują coś ugrać dla siebie; ich analizy na koniec roku są jak gruszki na wierzbie, poczekamy zobaczymy jak ta kolejna przepowiednia im wyjdzie; musieli być już w pierwszym stadium świąt artyści w gwiazdorkowych mundurkach; LOTOS się sam obroni wynikami i napędzanie na obniżenie kursu pod koniec roku spółki o takich podstawach, to zabawa w straszenie leszczy - brawo panowie bankowcy!!! Ja po Nowym Roku dokupuję na maxa i prawdę mówiąc po cichu liczę na Waszą rekomendację!
Eternit z Azbestu / 2011-01-08 02:14 / Tysiącznik na forum
Poprzednio to byli włoscy fachofcy kontrolujący PeKaO, teraz to jest PKO i ich oprogramowanie z lat 80tych. Biedacy nadal używają Cobola i przegapili kilka generacji środowisk programistycznych.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy