Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Referendum emerytalne. Jutro głosowanie w Sejmie

Referendum emerytalne. Jutro głosowanie w Sejmie

Wyświetlaj:
lukaszduran / 2012-03-30 01:43 / Bywalec forum
DOSYĆ TEGO!!! TUSK, KACZYŃSKI, PAWLAK, PALIKOT, MILLER, ODEJDŹCIE, ODDAJCIE WŁADZĘ LUDZIOM, KTÓRYM NA PRAWDĘ ZALEŻEĆ BĘDZIE NA POLSCE I NA PRZYSZŁYCH POKOLENIACH!

PRZEZ OSTATNIE 20 LAT MIELIŚCIE JUŻ SWOJE 5 MINUT I JE ZMARNOWALIŚCIE!

VOX POPULI, VOX DEI! JEŚLI TO DLA WŁADZY NIC NIE ZNACZY TO WŁADZA DLA NAS TAKŻE!

LUDZIE, CZAS NA REWOLUCJĘ! ZRÓBMY TO CO ZROBIŁA ISLANDIA (o tym POlskie media nie poinformują)www.reformatorzy.org.pl/docs/pdf/Islandia-zaczyna-od-nowa.pdf

CZAS NA INICJATYWĘ SPOŁECZNĄ www.reformatorzy.org.pl.

CZAS NA REFORMATORSKIE SPOŁECZEŃSTWO!

JEŚLI NARÓD NIE OBALI TEGO BAGNA TO TO BAGNO WCIĄGNIE DO RESZTY CAŁY NARÓD. IDŹMY POD SEJM, PROTESTUJMY WSZYSCY, APELUJMY O PODJĘCIE POKOJOWYCH ROZMÓW BY OBECNI POLITYCY ZREZYGNOWALI. JEŚLI TO NIC NIE DA TO TRZEBA PODJĄĆ RADYKALNE KROKI M.IN. ZAPOWIEDZIEĆ BLOKADĘ EURO 2012.

ZROZUMCIE, ŻE TU CHODZI O WASZE ŻYCIE, O WASZE DZIECI I RODZINY O CAŁE POKOLENIA. TO WSZYSTKO JEST OD PONAD 20 LAT NISZCZONE! O TYM GDZIE MA WŁADZA NARÓD ŚWIADCZY KONSTYTUCJA (ART. 104 UST.1 I ART. 105)

POWOŁUJEMY RADĘ JEDNOŚCI NARODOWEJ A NASTĘPNIE RZĄD JEDNOŚCI NARODOWEJ.

SZCZEGÓŁY NA www.reformatorzy.org.pl

APLIKACJA DO RJN NA www.reformatorzy.org.pl/docs/Aplikacja-RJN.doc

MOJĄ APLIKACJĘ DO RJN WYŚLĘ KAŻDEMU, KTO SKONTAKTUJE SIE ZE MNĄ POPRZEZ E-MAIL ORAZ PODA SWOJE PRAWDZIWE DANE KONTAKTOWE (CZTERY OSOBY JUŻ TAK ZROBIŁY. PONADTO SKONTAKTOWAŁY SIĘ ZE MNĄ 3 FIRMY ORAZ OSOBA Z POZNANIA, KTÓRA JEST PO FINANSACH I RACHUNKOWOŚCI I WKRÓTCE PRZEDSTAWIMY CIĘCIA PO STRONIE WŁADZY ORAZ PRO-PRZEDSIĘBIORCZE RUCHY)

NA PONIŻSZE ADRESY E-MAIL W/S INICJATYWY ODPISAŁO JUŻ KILKA OSÓB

ODNOŚNIE BEZROBOCIA TO MAM APEL DO LUDZI (SZCZEGÓLNIE MŁODYCH W WIEKU 18-25 LAT). POMÓŻCIE ODSUNĄĆ OBECNYCH POLITYKÓW OD KORYTA.ZRÓBMY REWOLUCJĘ CHYBA ŻE NADAL CHCECIE PRACOWAĆ W POLSCE NA UMOWACH ŚMIECIOWYCH LUB PRACOWAĆ NA NIEMCÓW, FRANCUZÓW ITP. STWORZYMY MIEJSCA PRACY Z UDZIAŁEM SKARBU PAŃSTWA W PROGRAMIE GOSPODARCZYM „KORPORACJE STUDENCKIE” (NAZWA JEST UMOWNA, DOBRZE PŁATNĄ PRACĘ DOSTANIE KAŻDY KTO BĘDZIE CHCIAŁ NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE PO STUDIACH CZY PO SZKOLE ZAWODOWEJ)

PROGRAM ZOSTANIE OPISANY NA BIERZĄCO POD ADRESEM WWW.KORPORACJESTUDENCKIE.PL

JEST TO MÓJ AUTORSKI PROGRAM

Ja i osoby biorące udział w inicjatywie REFORMATORZY RP podejmiemy się zadania. Działam od 14 lat charytatywnie w pozarządowej organizacji typu non-profit Stowarzyszenie Miłośników Miasta Orzesze www.smmo.org.pl. od 2008 roku jestem w zarządzie i pomimo ogromnej odpowiedzialności karnej i finansowej (prowadzę księgi rachunkowe i opracowuję sprawozdania finansowe) nie biorę za to "złamanego grosza". podaję KRS 0000035797 dla wiarygodności. żeby moc rządzić i robić reformy zrzekniemy się pisemnie immunitetów i przywilejów w ramach sprawowanego mandatu. nam wystarczy średnia krajowa a podstawą rządzenia będzie cięcie wydatków i odbieranie politykom a nie społeczeństwu.

dziś przedstawimy bazę kilku reform (przywileje, emerytury, prezydent, senat, sejm, abonament rtv, podatki, uwolnienie dostępu do zawodów, legalizacja miękkich środków psychoaktywnych - m.in. dopalacze, gospodarka - program korporacje studenckie www.korporacjestudenckie.pl). pomysły były konsultowane z kilkoma firmami oraz osobami prywatnymi m.in osobą po finansach i rachunkowości. dziękujemy za dotychczasową dyskusję oraz pomysły. osoby z naszej grupy są bezpartyjne - dla nas liczy się społeczeństwo a nie partykularne interesy takie jak ustalenia w "magdalence", przy "nocnej zmianie" czy "okrągłym stole".

organizujemy Dni Gniewu 25-27.04.2012 (posiedzenia sejmu) - ul. Wiejska - Warszawa od rana. liczymy na wsparcie.wkrótce na stronie www.reformatorzy.org.pl/dni-gniewu.php zamieścimy plakaty na protest.

06.06.2012 (20 rocznica "nocnej zmiany") - zróbmy obecnym politykom "nocną zmianę". wykurzmy ich z kraju z dożywotnim zakazem wjazdu na teren RP.

apel do kierowców, blokujcie drogi, w Waszym interesie jest usunięcie obecnych polityków z parlamentu. będziecie czekać aż paliwo będzie po 10 PLN/litr?

POZDRAWIAM
reformatorzy@gmail.com
lukasz.duran@gmail.com
troche prawdy / 188.95.29.* / 2012-03-30 01:00
http://demotywatory.pl/1615643/Rzeka

rzekę w przeciwieństwie do władzy da się oderwać od koryta

Najnowsze wpisy