Forum Polityka, aktualnościPolityka

Referendum w sprawie służby zdrowia: Wniosek prezydenta już w Senacie

Referendum w sprawie służby zdrowia: Wniosek prezydenta już w Senacie

Wyświetlaj:
man13 / 2008-10-20 21:30 / Tysiącznik na forum
PiSiorstwo w ataku. Sikania nie będzie końca.
yyyyyyy / 83.28.153.* / 2008-10-18 09:24
Och co za ineligentne spojrzenie !!!
obserwator / 2008-10-17 21:36 / Tysiącznik na forum
Referendum w sprawie służby zdrowia to będzie papier lakmusowy badający intencje rzadzących. Pieniądze ze składek ubezpieczeniowych ubezpieczenia zdrowotnego, są zarządzone przez oderwanych od życia urzedników. Ubezpieczeni nie maja żadnego wpływu na wielkośći zasadność wydawanych zebranych składek. Art. 68 Konstytucji jest martwy i żaden pacjent nie ma prawa sprawdzić na co zostaly wydane jego składki, nawet wowczas gdy korzysta ze służby zdrowia. Brak kas fiskalnych w gabinetach lekarskich powoduje to że specjaliści przyjmuja tabuny pacjentów poza listą w swoich gabinetach prywatnych za pieniądze płacone przez pacjentów, natomist pacjenci czekaj w tasiemcowych kolejkach. Gdyby była ksa fiskalna mozna by łatwo ustali ile etatów ma lekarz, ile pieniędzy stanowiących dochód wykazuje dla celów podatkowych, czy nie opuszcza miejsc w ktrych powinien być, czy nie przebywa na urlopach które nie sa nigdzie zapisywane, czy możliwe jest wypracowywanie takiej ilości nadgodzin przez lekarzy o ktorych pisz publikatory. Jeżeli cała pula składek idzie na pensje, a dla pacjentw zostaje woda jako lekarstwo, to prywatyzacja jeszcze dobije pacjentow. Nawet Rzecznik Praw Obywatelskich połamał sobie zęby > bo rządzący poprzez ustawy poselskie , na siłę przepychane, chcą ograć spoleczeństwo. Struktury organizacji lekarskich nie akceptują prywatyzacji w wykonaniu PO. Senat będzie mógł dać się poznać, czy potrafi ukazać że rozumie co się dzieje w Polsce. Zeby to nie skończyło się tak jak z odrzuceniem ustawy o dodatkowym dniu wolnym w Swieto 3 Króli, które miało miejsce dzisiaj i odsłoniło prawdziwie przewrotne oblicze, ze posłowie partii rządzącej sa przeciwko inicjatywom obywatelskim.
oanita / 195.249.181.* / 2008-10-19 13:56
a co to da,większość społeczeństwa i tak sie nie zna,ile kasy i na co trzeba przeznaczyć,bez sensu referendum...tylko niepotrzebnie wydana kasa.
Gromosław / 193.28.230.* / 2008-12-17 20:34
to nic przyjacielu w zaufaniu powiem ci że ta mniejszość która rządzi też o niczym nie ma pojęcia. możesz ich na przykład zapytać o globalne ocieplenie i szybko poznasz że tylko leją wodę. a ty za to płacisz. o słuzbie zdrowia nie ma nawet co dyskutować - wszystko to hucpa na resorach, burdel p****** i serdel.
młodzież / 151.92.176.* / 2008-12-18 12:28

wszystko to hucpa na resorach, burdel p****** i serdel

Gratuluję wyborców panie prezydenciku-weto-kaczyński...Inteligencja, kultura osobista i piękny język aż bucha uszami...[
cytat]
że ta mniejszość która rządzi

No cóż...jeśli tak wygląda większość Polaków to gratuluję...Rozumiem że wszyscy mądrzy, wykształceni i kulturalni uciekli jak za czasów hitlera przed wojną...No cóż, jesli to byłaby naprawdę (co się niedługo okażę) większość to czas emigrować.

Najnowsze wpisy