Forum Forum emerytalneInne

Reforma emerytalna jest spóźniona

Reforma emerytalna jest spóźniona

Money.pl / 2012-03-10 13:44
Komentarze do wiadomości: Reforma emerytalna jest spóźniona.
Wyświetlaj:
KIBB / 213.238.107.* / 2012-03-10 14:28
TYLKO POGRATULOWAĆ
troche prawdy / 188.95.29.* / 2012-03-10 14:09
no niestety, łgarz okradnie nas z emerytur

http://www.youtube.com/watch?v=4MrJ03LipsU
troche prawdy / 188.95.29.* / 2012-03-10 14:15
http://www.youtube.com/watch?v=gHBj4gHqcTA
cz1

http://www.youtube.com/watch?v=FJSITFgub0Q
cz2
itp.........

człowiek nie rodzi się po to żeby być wolnym, rodzi się po to żeby system go okradał

"
Klasyk. Film określany przez wielu jako najlepszy dokument na temat pieniędzy, władzy i panującego systemu finansowego. W filmie omawiane są koncepcje pieniędzy, długu i podatków oraz ich rozwój od czasów starożytnych do współczesnych. Film obejmuje historię: bankowości opartej na częściowej rezerwie, centralnej bankowości, polityki pieniężnej, systemu obligacji Skarbu Państwa i systemu Rezerwy Federalnej.
To nie kolejny film o pieniądzach.
To prawdopodobnie najważniejszy film o pieniądzach i powinien go zobaczyć każdy!
"
troche prawdy / 188.95.29.* / 2012-03-10 14:17
no chyba że chce być wolnym , wtedy musi podjąć najważniejszą decyzję w swoim życiu , czy będzie ufał systemowi
tomcio_paluch / 2012-03-10 14:02 / Bywalec forum
Dajcie już spokój z tym wiekiem emerytalnym. Wprowadzić ustawę o likwidacji nie tylko wieku emerytalnego, ale w ogóle emerytury. Zobowiązania wobec przechodzących na emeryturę zapewnić z budżetu (z podatków). Młodzi, rozpoczynający pracę niech sami ciułają na emeryturę. Mogą przecież zawsze skorzystać z wolnych na rynku funduszy emerytalnych, odłożyć na starość, spłodzić przynajmniej piątkę dzieci itp. Będą wówczas przechodzić na emeryturę wtedy kiedy zechcą. Państwu nic do tego!
BOLEK I LOLEK dt / 95.50.99.* / 2012-03-10 16:11
człowieku nie licz na OFE oni prędzej cię okradną
mnie przez 5 lat zamiast przybyć to połowę pieniędzy ubyło ,prze-----li na giełdzie,bawili się naszym kosztem i bez żadnej odpowiedzialności i jeszcze od tego brali prowizje
tomcio_paluch / 2012-03-10 22:54 / Bywalec forum
Źle mnie zrozumiałeś, zrobisz jak zechcesz ze swoimi pieniędzmi. Ja nie mówię o OFE, tylko o dobrowolnych funduszach. Tak swoją drogą ja odkładam na emeryturę od ponad 10 lat w ramach funduszu emerytalnego z ubezpieczeniem. Mam tam na koncie tyle co wpłaciłem, ale sądzę, że te kilka lat które mi zostały do emerytury powinny znacząco podnieść poziom zgromadzonego wkładu (inwestycje tego typu to nie interes na krótki czas, trzeba co najmniej 15 lat).
bsf / 80.50.144.* / 2012-03-10 13:44
Nikt inny jak Unia Wolności Unia Demokratyczna ,Kongres Aferałów a obecnie POdwórko wymyślili OFE nabijając kabzę bankom. Dziś "zeszmacony" POmysł a obywatel okradziony ze składek zamienia się w "nowy HARACZ" POd nazwą "duPOreforma".
Do POmysłu okradania obywateli nie wolno odnosić się POważnie i nie mam takiego zamiaru gdzie nie lata pracy się liczą a jedyny cel to haracz w POstaci składki przymusowej.
hc / 89.79.125.* / 2012-03-10 14:12
dobrze płacą w tym PISie za pisanie gdzie się da PO?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy