Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rejestracja dla ubezpieczenia

Rejestracja dla ubezpieczenia

Money.pl / 2006-09-20 20:25
Komentarze do wiadomości: Rejestracja dla ubezpieczenia.
Wyświetlaj:
Rafał-Kucharz / 79.186.178.* / 2009-02-13 18:08
A ja chce pracować, mogę znaleźć pracę w ciągu godziny jakąkolwiek, w ciągu tyg. taką super mi odpowiadającą, ale jestem chory, nie mogę się leczyć bo nie mam ubezpieczenia, ubiezpiecznie moge mieć tylko gdy pracuje. I kółko się zamyka. Teraz spróbuje się zatrudnić jako bezrobotny, może uda mi się wyleczyć i pójdę do pracy. ale Jak by to rozwiązanie o którym mowa w artykuł było realne to pozostaje mi ZDECHNĄĆ W DOMU!!!!!!
No wiec państwo chce żeby chory człowiek, nie miał możliwości leczenia się i wyzdrowienia to jak ja mam pracować ? Z głową pod pachą ? chory kraj!!!!!
Piotreq / 195.116.249.* / 2006-09-21 11:44
To bedziemy mieli minimalne bezrobocie. Prosze mi powiedzieć jaki będzie cel rejestracji osoby której nie przysługuje zasiłek? Czy ktoś wierzy że dostanie pracę przez PUP? Najlepiej byłoby to podzielić na 2 części. Pierwsza część urzędowa - rejestrująca. Druga część korzystająca z bazy danych PUP. Druga część zajmowała by się urzymywaniem bazy CV bezrobotnych (z pomoca w pisaniu) i aktywnym pośrednictwem pracy. Druga część wogóle nie powinna być państwowa.
MF / 212.51.202.* / 2006-09-21 08:25
Poraz kolejny okazuje się że urzędy pracy rozwiązuja problem bezrobocia jedynie dla swoich pracowników.
cedd / 84.172.80.* / 2006-09-21 01:37
to co robia pracownicy urzedow pracy? bo cos mi sie wydaje ze pracuja tak zeby nie bylo z tegop zadnych efektow. oprocz biurokracji urzedy pracy nic soba nie reprezentuja. wypowedz tej kobiety to sygnal dla bezrobotnych ze zostana pozbawieni opieki zdrowotnej. oczywiscie nie teraz nawet nie za rok ale juz za dwa jak najbardziej.
maniuś / 83.27.134.* / 2006-09-20 20:25
Urzędy pracy więcej inicjatywy pomocy bezrobotnym bo w przeciwnym razie nie jesteście potrzebni,awasi pracownicy powiększą grono bezrobotnych i wtedu przekonają się jaki los jest bezrobotnych.Ja mam pracę ale nie wyobrażam pracy za 600zł lub 800zł.W dzisiejszych czasach wynagrodzenie powinno wynosić minimum 1500zł i za takie weynagrodzenie można pracować.Nie dziwię się że ludzie za tak niską płacę nie podejmują pracy.
tatko / 2006-09-22 00:03 / Tysiącznik na forum
Jak zwkle,panie "maniuś", prośba: Niech pan łaskawie oznajmi te swoje słowa we wszystkich urzędach pracy. Może zaczną działać wg pańskich wytycznych. Ktowie...

Najnowsze wpisy