Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Reklama własnej firmy

Reklama własnej firmy

wiktor99 / 2013-09-17 10:50
Szukam skutecznego sposobu na rozreklamowanie własnej działalności. Nie chodzi mi tyle o internet, co o reklamę lokalną. Myślałem nad ulotkami, ale to wydaje mi sie mało skuteczny sposób, bo ulotki nie przemawiają do potencjalnego klienta i najczęściej trafiają do kosza. Co byście polecili?
Wyświetlaj:
Elżbieta0071 / 83.24.154.* / 2016-05-16 13:34
Na prawdę świetnym pomysłem na reklamę firmy są filmy poklatkowe. W kilku minutach można zawrzeć wiele szczegółów, które wpłyną na wizerunek naszej firmy. Świetne filmy poklatkowe wykonuje firma Motion-Studio. Polecam zapoznać się z tą ofertą.
Relpi / 217.11.134.* / 2022-06-14 12:51
Dla mnie rozwiązanie idealne http://noove.pl/jak-dziala-studio-reklamy/ koszty małe efekt świetny.
mariusz70 / 193.238.67.* / 2016-04-02 18:41
Witaj,

Tak, jak niektórzy tutaj piszą, ważne jest to, aby być widocznym w internecie (pozycjonowanie i google adwords). Niemniej jednak, jeśli działasz lokalnie, ważne jest to, aby budować świadomość marki poprzez ciekawy produkt/usługę, który jesteś w stanie zaoferować na wysokim poziomie w przyzwoitej cenie. Świadomość marki budujesz też poprzez spójny wizerunek swojej firmy. Warto jest zadbać o to, by od samego początku przygotować chwytliwe logo, które następnie spójnie zostanie wykorzystane zarówno na wizytówkach, ulotkach, na szyldzie nad lokalem, na witrynach sklepowych, na kasetonie i na pozostałych materiałach. Aby przeprowadzić spójną kampanię swojej firmy warto udać się do jednej agencji reklamowej, która całościowo podejdzie do tematu. Ja akurat jestem z Łodzi więc, korzystałem z www.reklamawlodzi.pl ale myślę, że w każdym mieście znajdziesz formę, która dla Ciebie zadba o całościową promocję firmy na lokalnym rynku. Życzę powodzenia!
Karolina00994 / 178.42.228.* / 2016-03-14 15:06
Polecam filmy reklamowe. W mojej firmie akurat wariant ten doskonale się sprawdził. Na takim filmie mamy ukazane najlepsze strony działalności i jesteśmy w stanie ukierunkować reklamę tak aby pokazywała to na czym nam w danym momencie zależy. Bardzo dobre filmy reklamowe wykonuje http://www.gravitymedia.pl/
GrzehorzS / 83.22.237.* / 2016-03-06 22:01
Polecam tablice reklamowe, wykonujemy nietypowe,bo ręcznie malowane,w róznych kształtach, wyrózniajace sie sposrod zwyklych czarnych tablic. Dzieki temu klient widzi taka reklame z daleka i kojarzy od razu,co to za miejce,skep,itd.Np tablica w ksztalcie duzego kubka z kawa, tablica w ksztalcie krowy z wedlinami, tablica w ksztalcie kelnera, samochodu,itp. Prosze zapoznac sie z oferta na www.art.standy.pl
Martynaa502 / 31.183.35.* / 2016-02-08 09:43
Proponuję zaufać firmie specjalizującej się w takiego typu działaniach. Też sama próbowałam jednak za wiele efektów to nie przyniosło. Ja skorzystałam z oferty firmy http://www.apla.eu .
Myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Innych firm nie znam ale tą serdecznie polecam ;)
selkaa / 85.219.150.* / 2016-01-04 16:27
Promowaliśmy kilka produktów finansowych dostępnych multimedialnie za pomocą animacji 2 D i częściowo 3D. Przyznam, że dość długo szukaliśmy wykonawcy. Ogłoszenia dawałam na forach, na grupach FB, kontaktowałam się z konkretnymi ludźmi. W końcu bezkonkurencyjne warunki współpracy zaproponował Bartosz Osmulski ze strony produkcja-filmowa.pl. Wizja mojego zespołu została ujęta w schemat graficzny w sposób mistrzowski, a bardzo rzadko można dać taką rekomendację.
mekki / 178.183.6.* / 2023-02-15 12:19
Skorzystałem z oferty http://kosmosfera.pl/jak-powinna-wygladac-profesjonalna-strona-internetowa-firmy/ bardzo dobrze się spisali.
firmazzasadami / 213.192.104.* / 2015-12-15 08:34
Polecam program Firma z zasadami. To przestrzeń biznesu i życia w której fundamentem są ludzie kierujący się nadrzędnymi wartościami , tj. dobro, uczciwość, pogoda ducha i szacunek dla drugiego człowieka. Członkom programu nadawany jest certyfikat "Firma z zasadami". Posługiwanie się certyfikatem uwiarygadnia działalność przedsiębiorstwa w oczach potencjalnych klientów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.firmazzasadami.pl.
Marynarz2422 / 95.171.195.* / 2015-12-09 20:28
Tylko pozycjonowanie własnej strony www daje dobre efekty w porównaniu do wydanej kasy. Reklama w tv czy radiu nawet lokalnym to najczęściej strata kasy i dlatego tam reklamują się tylko te firmy, które chcą zrobić sobie reklamę i koszt jedocześnie. Dużo lepiej wychodzi reklama Google AdWords. Jeszcze lepiej bo najtaniej wycodzi pozycjonowanie firmowej strony www. Jak to zrobić? Wszystko jest na blogu sprawdzonymarketing.pl
genadiusz / 178.217.249.* / 2015-11-12 21:12
Najlepiej by było jakbyś założył własną stronę w internecie. Jeśli sam nie potrafisz to polecam osoby zajmujące się tym np tutaj http://see-me.pl/www-za-450-zl/
AdamAutor / 2015-11-13 15:09
popieram, fajna sprawa chyba najskuteczniejszy rodzaj reklamy, ja korzystam z usług http://www.position1.pl/
kissa / 5.174.170.* / 2015-05-21 15:35
A co powiesz na udział w targach z Twojej branży? To jest naprawdę dobra forma promocji. Od lat wystawiam się z moją firmą biżuteryjną na targach branżowych i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie daje to działanie. Trzeba tylko mieć na nich profesjonalne stanowisko swojej firmy, które będzie jej wizerunkiem. W tej kwestii polecam Ci nawiązać kontakt ze sprawdzoną przeze mnie firmą www.art-co.com.pl. Korzystam z jej usług już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że naprawdę trzymają poziom. Biorą pod uwagę wszystkie sugestie i starają się spełnić za każdym razem moje oczekiwania i naprawdę im się to udaje.
bruno337 / 178.217.249.* / 2015-11-12 21:11
:)
KiSSka / 2015-04-21 08:51
Ulotki nie trafią do kosza jeśli np. napiszesz na nich : z tą ulotką jesteś uprawniony do 5-10% znizki na zakupy, co faktycznie przyciąga klientów :)
adianna / 2015-04-13 11:19
Pomyśl o reklamie w lokalnych mediach: prasie, radiu i telewizji.
firmowiec / 2015-02-03 14:38
Tez mam firmę i szukam możliwości reklamowania jej, ale zdecydowałem się jednak postawić na reklamę internetową, zobaczymy, czy się sprawdzi. Aktualnie szukam firmy, która dobrze zadba o moją stronę, słyszałem o Testimo, czy ktoś korzystał z ich usług?
zdulek / 2015-01-12 13:59
w mniejszych miejscowościach to nawet wydaje mi sie ze ulotki dałyby rade, mniej ich sie umieszcza w skrzynkach wiec potencjalni klienci mogliby zwrocic na taka reklame uwagę. jak lokalnie to reklamy np. w radio? byle nie co chwile :D
agro_tom / 2014-12-09 17:46
plakaty jakieś na mieście to na pewno, media lokalne też warto zaangażować oraz wspomniane już gadżety na zachętę dla potencjalnych klientów

Najnowsze wpisy