Forum Forum prawneGospodarcze

Reklamacja reklamy zewnętrznej

Reklamacja reklamy zewnętrznej

Nati81 / 2009-08-06 14:27
Trzy lata temu zleciłam miejscowej agencji reklamowej wykonanie reklamy dla mojej firmy, doradzili mi literki (coś typu mocno sprasowany styropian) przyklejane do pleksy. Reklama jest umieszczona na zewnątrz budynku osłoniętego od wiatru i z daszkiem nad reklamą niestety od kilku miesięcy literki zaczęły odpadać z pleksy i to bez względu na pogodę tzn. nie ma wpływu czy dzień jest wietrzny czy spokojny, słoneczny. Firma wykonująca odrzuciła mi reklamację tłumacząc że mogę najwyżej dać roczną gwarancję na tę reklamę; u konkurencji dowiedziałam się, że sposób wykonania i łączenia tych elementów czyli tego typu literki + pleksa jest awykonalne czyli to było do przewidzenia, że one odpadną.
Chciałam zapytać jakie są szanse, że firma naprawi swój "błąd w sztuce", jaki ma czas odpowiedzieć na reklamację, jak tego typu sprawy wyglądają w relacjach firma - firma, czy ktoś miał podobny problem i może mi pomóc?? Z góry dziękuję.
Ola K / 87.206.251.* / 2009-08-26 23:02
Możesz spróbować wyciągnąć odszkodowanie z ich polisy. "Normalne" firmy mają takie polisy, których jedną ze składowych jest tzw. OC za wadliwie wykonany produkt lub usługę... Tylko moze akurat ta firma chciała zaoszczędzić i polisy nie kupiła... Spytać można...

Najnowsze wpisy