Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Reklamy piwa tylko po 23

Reklamy piwa tylko po 23

Money.pl / 2009-01-21 17:26
Komentarze do wiadomości: Reklamy piwa tylko po 23.
Wyświetlaj:
TL / 77.253.11.* / 2009-02-02 15:27
Czytam Wasze opinie i zgadzam się prawie w 100%... pomysł z zakazem picia na stoku jest naprawdę chory. Tak niewiele zostaje miejsc i okazji żeby się troszeczkę zrelaksować przy chłodnym/grzanym piwku. Jeśli takie zakazy wejdą na polskie stoki to będzie zdecydowanie mniej turystów i nasi rodacy będą rozważać wyjazdy np. do Austrii lub na Słowację... po miesiącach ciężkiej pracy człowiek chce sie spokojnie zrelaksowac nanartach i wypić jedno lub dwa piwka - taka dawka nikomu nie zrobi krzywdy! Oczywiścei jestem za badaniem trzeźwości osób które wyraźnie są pod wpływem alkoholu, ale nie wszystkich - nie oszukujmy sie - na stoku 90% dorosłych jeździ na "gazie"... a najbardziej mnie wkurza to że wymyślają takie rzeczy politycy, których barki się ledwo domykają - łatwo im wymyślać bo i tak nie będą sie stosowac do zakazów - immunitety mają przecież!! a nawet jak dostaną karę to co to dla nich - przecież to i tak obywatele opłacą! a co do reklam to jeśli zabronią nawet tych z "przymrużonym okiem: to znajdzie się inny sposób. Np. Żywiec ma wodę mineralna.... w reklamie przeciez chodzi o to żeby klient zapamiętał markę... powstaną np. napoje LECH i ŻUBR... do tego dodadzą jakąś śmieszną gre słowną i każdy będzie wiedział że chodzi o piwo... naprawdę w obecnych czasach są poważniejsze problemy dla Polski Panowie posłowie!!!
Kuba83 / 213.158.196.* / 2009-01-25 10:01
Panstwo policyjne!! I jeźdze na nartach i pływam jachtem, nie uważam, że wypicie herbaty z "prądem" na stoku to jest coś czego się powinno zakazać. Czy wypicie piwka na lódce jest jakimś dramatem?? Najłatwiej jest zakazać a nie pokazywać wzorce. Alkohol jest dla ludzi, ważne żeby tylko wszystko było z umiarem.
smutno mi / 81.190.219.* / 2009-01-24 00:20
Jestem za! Mam siostre, która pod wpływem oglądania Kiepskich (tu pomijam co ona ogląda) i po przejsciach zdrowotnych, wpędziła się w niezły nałóg!

Tak na marginesie, czy ktoś zbadał wpływ Kiepskich na alkoholizm w Polsce? W tym filmie z tego co wiem, tylko żłopią piwsko.
A Kaczorek ma motorek / 79.184.13.* / 2009-01-22 19:22
To temat zastępczy by nas odwieść od tematu właściwego i może jeszcze sprowokuje to Partie Polskich Przyjaciół Piwa do powalczenia w przyszłych wyborach które będą prędzej jak się spodziewamy
Bosss / 83.11.82.* / 2009-01-22 17:24
Przecież oni przeczą sobie.
Najpierw że picie na stoku i w łodzi jest złe,
a za chwilę że można pić na stadionie małe ilości bo pijany kibol jest lepszy od trzeźwego.
Raz na ruski rok wypływam na połów dorsza i jak wypije w ciągu 8h rejsu 3 browary to jest to wielkie przewinienie- ale jak pijani gówniarze będą wracać z meczu drąc mordy (bo teraz na trzeźwo też to robią) to jest wszystko OK.
Alexaner88 / 83.17.249.* / 2009-01-22 15:50
Nie pracuje w TV, ale jestem z wykształcenia ekonomistą. Warto zauważyć, że browary jako nieliczne w dobie kryzysu są przedsiębiorstwami których sprzedaż wyraźnie nie ucierpiała i ma się dobrze. Dlatego są w stanie płacić bardzo duże pieniądze za reklamy w TV, jak spojrzycie w ekran to jest jest sporo reklam Tyskiego, Żubra czy Lecha. Tv już ma problem z malejącymi przychodami z reklam z powodu kryzysu, jeśli zostanie odcięta ta droga ich finansowania, to albo będziemy musieli oglądać więcej reklam w TV, tych tańszych, albo jakiś debil wpadnie na pomysł żeby zorganizować grupę do zbierania abonamentu ażeby zrównoważyć dziurę. Tak czy tak jest to cios w prywatne media. Bo one czerpią bardzo dużo z reklam piwa. Pozdrawiam zdrowo myślących w dobie kryzysu polityków.... Jak dla mnie to anarchia wydaje mi się coraz lepszym rozwiązaniem niż banda debili, którzy zamiast wynosić garściami pieniądze z Unii szukają gdzie tu dopier***ić obywatelowi
Zbignieff / 62.148.90.* / 2009-01-22 15:00
Przecież co ma reklama piwa do wypijanych jego ilości na jednostkę (człowieka)??!! Przeciez piwo samo w sobie jest zdrowe. Ilości mogą być nie zdrowe to może piwo na recepty?? :P
Mikeon / 83.238.212.* / 2009-01-22 14:20
Przypomne, ze wtedy rowniez zakaz wyszedl spod partii ignoranta, wroga wolnosci, znanego przestepcy Donalda T.

Wtedy partie nazywaly sie AWS i UW. Dzisiaj nazywaja sie PO, ale sklad ten sam co przed laty.
Malkiel1 / 83.238.76.* / 2009-01-22 10:43
też tak uważam zajmują się tym czym nie powinni, w sejmie sobie piją, na rynkach miast są grzybki na środku i wszyscy piją tylko są otoczone ogródkiem przez który wszystko widać ale są otoczone więc nikt kary nie dostanie, jak ktoś będzie pił piwo pod sklepem dostanie mandat, a obok ogródka przechodzi tysiące dzieci , które bez problemu mogą zobaczyć ludzi pijących sobie piwko:) więc po co się tu reklam czepiać
Ador / 2009-01-22 08:43
Ten rząd jak poprzedni zajmuję się wszystkim tylko nie tym po co został powołany czyli prawidłowym funkcjonowaniem i rozwojem państw.W czasie następnych wyborów nie dam się już na brać na katopisopo bo to faktycznie to samo.
jimmi / 83.2.156.* / 2009-01-21 22:17
A może lepiej zabronić reklam podpasek w porze obiadu i past do zębów, żeby dłubiący cały tydzień dentysta chociaż w weekend mógł odpocząć?
janio / 83.20.157.* / 2009-01-21 20:13
Bez sensu... co to pomoze - ci co maja pic i tak beda....
to chyba jakis zart
andowc / 83.30.105.* / 2009-01-21 17:38
Zakazać reklam piwa.
Będzie tańsze (wypijam ok. 5 l dziennie).
JR / 85.222.57.* / 2009-01-21 17:26
ktoś się w ministerstwie bardzo nudzi

Najnowsze wpisy