Rekomendacja Bioton !!!

Nasza Giełda / 2007-09-23 16:45
Kupujcie z limitem ceny 1,33 w poniedziałek >>>>>> cena może dojść do 1,60 !!!


Bioton sprzeda do Rosji insulinę i antybiotyki za 60,82 mln zł
(ISB, pr/13.09.2007, godz. 09:19)
Spółka biotechnologiczna Bioton zawarła umowę z Bioton Wostok umowę w ramach której sprzeda insulinę ludzką oraz antybiotyki o łącznej wartości 60,82 mln zł, poinformowała firma w komunikacie w środę wieczorem.

"Umowa sprzedaży została zawarta w związku z kontraktami podpisanymi przez Bioton Wostok z partnerami rosyjskimi, dotyczącymi sprzedaży produktów spółki" - czytamy w komunikacie.

Warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów. Bioton poinformował też, że umowa nie zawiera postanowień co do kar umownych i wiąże strony do 31 grudnia 2008 rOKU.

Bioton podtrzymał w zeszłym tygodniu prognozę wypracowania w 2007 roku 350 mln zł przychodów. Prezes spółki poinformował, ze zysk w II półroczu będzie podobny do zysku netto, osiągniętego w I połowie roku, który wyniósł 67,72 mln zł.

W I połowie 2007 roku grupa Bioton miała 67,72 mln zł zysku wobec 53,83 mln zł zysku rok wcześniej przy obrotach odpowiednio 112,67 mln zł wobec 96,03 mln zł.
Wyświetlaj:
irasiad org / 2007-09-28 21:15
A ja, z tego względu, że praktycznie nie znam się na wskaźnikach, proponuję spojrzeć na sytuację BIOTONU w następujący sposób:

Otóż usilnie zastanawiałem się ostatnio dlaczego pan Krauze został zaatakowany przez PIS w tym a nie innym momencie...
I nagle mnie olśniło! (a może zasłyszanem? ;-)
Czyżby "największy płatnik" miał być dla nich dostarczycielem gotówki na przyszłość?

Po oskarżeniu znanego biznesmena wszystkie z nim powiązane spółki straciły na wartości (giełda) ... ceny akcji obecnie są tak niskie, że każdy może kupować "ile wlezie" wiedząc, że będzie przebitka nawet 100% w niedługim czasie (patrz wspomniany BIOTON i komunikaty spółki).
Sądząc po obrotach, ktoś właśnie tak robi na szeroką skalę.

Jeszcze tylko w odpowiednim czasie ktoś da sygnał do odwrotu, zarzuty zostaną wycofane i zobaczymy, co będzie się wtedy działo z cenami akcji!

Jeżeli powyższe to prawda, to cały ten "cyrk" nastawiony jest na zdobycie kasy.
Polityka to tylko zasłona.
Jeżeli tak, to wszystko pewnie wyjaśni się jeszcze przed wyborami.
Albo zaraz po nich.

Prawda, czy nie, brzmi wiarygodnie.
Warto się nad tym zastanowić.

Co Wy na to?
jar / 2007-10-01 08:13
Do "irasiad org"
Operacja ma swój logiczny porządek.
Jednak w praktyce nie udałoby się tego przeprowadzić, ze względu na zbyt dużą liczbę osób w nią zaangażowanych. Ideowi przywódcy partii PIS i ich najbliżsi współpracownicy najdelikatniej mówiąc nie sprawiają wrażenia ludzi posiadających "żyłkę" do takich rzeczy. Myślę, że ci najwyżsi (bo tylko oni wchodzą tu w grę) PIS-owiacy nie znają się na ekonomii i finansach co zauważyłem przez te 2 lata ich rządzenia. Nawet nie mają gospodarki jako priorytetu, tylko gonienie "wroga publicznego".
_kapiszon_ / 2007-09-30 18:54 / portfel / Strzelec wyborowy
oj żeś Pan teraz teorie wymyślił. dwa razy czytałem. A moze nasza elita rzadzaca, kupila akcje na górce i teraz pracują nad tym jak by tak szybko straty nadrobic...... no nic żartowałem. twoj post przyjmuje do wiadomosci i nic wiecej.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas / 83.29.110.* / 2007-09-28 21:18
Bioton to jest dobry materiał ale na długoterminową inwestycje
jarro40 / 194.153.115.* / 2010-12-17 04:16
właśnie widać jaki to rodzynek
Prokurator / 2007-09-24 11:48 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Nasza Giełda".
Ja w kazdej rekomendacji kupna podaję jako limit ceny cenę nizszą od ceny obecnego zamknięcia. Ty przeciwnie hhmmm.
Prokurator.
Prokurator / 2007-09-24 11:20 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Nasza giełda".
Dla czego ustaliłeś(aś) aż tak wysoki limit ceny dla spółki ,,Bioton" ?
Pozdrawiam.
Prokurator.
gregus1976 / 2007-09-23 21:43 / portfel / Bywał tu i tam...
z takim limitem to mogę sprzedać a ne dokupić:) ..
Nasza Giełda / 2007-09-23 21:52
Jak dla mnie to możesz mi je sprzedać chętnie je od ciebie kupie :-)
Zobaczymy jutro :-)
ps czekaj na max wzrost 1,6- do 2,3... zł
_kapiszon_ / 2007-09-23 21:22 / portfel / Strzelec wyborowy
o tym to juz od dawna wiadomo.....
stylus / 89.229.162.* / 2007-09-29 08:16
Liczę i ja na to
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy