Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rekord frekwencji na wiecu Baracka Obamy

Rekord frekwencji na wiecu Baracka Obamy

Money.pl / 2008-05-19 09:10
Komentarze do wiadomości: Rekord frekwencji na wiecu Baracka Obamy.
Wyświetlaj:
WróżkaWariatka / 87.206.235.* / 2008-05-19 09:10
W 1994-6 roku, chyba, oglądałam film o przepowiedniach Nostradamusa, potem jakaś książka mi wpadła w ręce z jego i innych przepowiedniami. Teraz nie wiem, czy to Intuicja mówi mi, czy coś... ale czuje, że Barack wygra te wybory i będzie jednym od wielu lat Prezydentem, który wzmocni pozycje USA na świecie i sprawi, że reszta świata będzie przychylniej na nią patrzeć.

Ale będzie miał to nieszczęście, że podczas jego rządów może zostać po raz pierwszy w historii użyta broń nuklearna podczas zamachu terrorystycznego. Wówczas zacznie się oficjalnie mówić o światowej, III wojnie, wojnie z terroryzmem i fundamentalizmem religijnym.

Jednak on sobie z tym poradzi.

Czuje, że Hillary nie może wygrać tych wyborów, właśnie dlatego, że sobie z tym nie dałaby rady.

A może ja po prostu jestem wróżka - wariatka :-p
:-)))))))
no_name / 196.3.50.* / 2008-05-19 09:27
Jasne, wszystko czego jest brakuje na świecie to aby Stany Zjednoczone miały czarnego prezydenta. To się zaczną dopiero czarni panoszyć. Koszmar!
Czarna Chmura / 2008-05-19 09:23 / Bywalec forum
Nierozumiem dlaczego nie wprowadzono jeszcze testow na inteligencje dla przywodcow najpotezniejszych Panstw Swiata. Dlaczego ludzie ociezali umyslowo decyduja o losach ludzkosci.
Czarna Chmura / 2008-05-19 09:24 / Bywalec forum
mialo byc oczywiscie:"nie rozumiem"
Czarna Chmura / 2008-05-19 10:11 / Bywalec forum
Przywodca najpotezniejszego Panstwa Swiata:
Podczas studiów w Yale i Harvardzie, Bush często nadużywał alkoholu i zdarzały mu się zachowania naruszające porządek – sam przyznał później, że pił zbyt dużo i określał swoje zachowanie jako "nomadyczny okres nieodpowiedzialnej młodości". Twierdził też, że po 1974 nie używał narkotyków, uchylając się od skomentowania wcześniejszego okresu. W 1976 został ukarany za jazdę po użyciu alkoholu i zatrzymano mu prawo jazdy na dwa lata[1]

Kandydat na przywodce:
Obama przyznał, że jako nastolatek pił alkohol, palił marihuanę i zażywał kokainę, aby "wypchnąć z umysłu pytania o to, kim jestem"[18]. W Dreams from My Father pisze: "palenie marihuany pomogło, spożywanie alkoholu też; może fellatio, kiedy miałem pieniądze"[19].

Najnowsze wpisy