Forum Forum inwestycyjneFundusze

Rekordowy napływ środków do TFI

Rekordowy napływ środków do TFI

Money.pl / 2007-07-12 13:36
Komentarze do wiadomości: Rekordowy napływ środków do TFI.
Wyświetlaj:
R.A.F. / 83.4.2.* / 2007-07-23 21:38
właśnie przeglądałem strony różnych TFI i ta propozycja jakoś do mnie trafia...
cortez / 2007-07-23 23:32 / Bywalec forum
trochę to pytanie nie na temat:)
Ostatnio union wypuszcza coraz to nowe oferty. Ostatnio wprowadzili parasol, który stał się preludium do wprowadzenia unimax. Ciekawy jestem jak te fundusze się rozwiną. Mam zaufanie do uni, więc chętnie poobserwuję ich nowy produkt. Unimaxy są pod parasolem (plusik) i inwesują w inne fundusze spoza uni (i tu się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie). Każdy przecież może stworzyć sobie sam taki portfel, a poza tym nie ma się wpływu na zawartość:( według mnie jest to dobre rozwiązanie dla inwestorów, którzy zaczynają inwestować lub chcą włozyć pewną kwotę i nie zaglądać co trzy dni. "Zawartość" takiego unimaxa ponoć ma się zmieniać, w zależności od sytacji rynkowej.
Warto pośledzić poczynania:)
margot_68 / 165.228.132.* / 2007-07-12 13:36
to jest przygrywka do przyszłego krachu i paniki. tępy motłoch bedzie sie tratować żeby tylko sprzedać walące na pysk jednostki. tak się skonczy masowa przygoda polaczków z prowincji z giełdą, a materiału na doktoraty pt."grobowe skutki manii inwestycyjnej" bedzie w bród. ja już od 3 tygodni zastawiam sidła na setki tysięcy z bessy.
ssss / 87.206.171.* / 2007-07-24 01:49
a jakiego rodzaju sidła zastawiasz?
TaS / 2007-07-12 16:47 / Tysiącznik na forum
kupujesz kontrakty?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy