Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Religa: Jest 240 mln zł dla lekarzy rodzinnych

Religa: Jest 240 mln zł dla lekarzy rodzinnych

Wyświetlaj:
kucharz***** / 83.21.4.* / 2006-03-03 22:39
Jeśli lekarze chcą być innymi niż całe społeczeństwo to jest mi bardzo przykro. Koszt transpormacji musimy wszyscy ponieść. Lekarze widzą, że na Zachodzie ich koledzy zarabiają kilka razy więcej, ale taka sytuacja dotyczy wszystkich zawodów i wszystkich wypłat, które są o wiele niższe niż po tamtej stronie Odry. Mój szef też nie podnosi mi uposażenia, a ja jestem kucharzem. Lekarze grozili, że będą odcinać kody kreskowe, w wyniku czego chory nie dostanie żadnej zniszki i poniesie cały koszt lekarstwa. Dziwne stanowisko lekarzy upoważnia mnię aby od jutra zacząć szczać do każdej zupy, oszczędzę na soli, a przy okazji wielu lekarzy będzie miało mnie w żołądku. Od jutra, do czasu podniesienia mi pensji, przez szefa, przestaję myć ręce po wyjściu z toalety, a nawet świadomie ubabram sobie ręce kałem i zabiorę się do formowania kotletów mielonych. niech lekarze też gówno mają ode mnie. Smacznego wam łapiduchy.
Justuna / 62.233.185.* / 2006-03-05 15:22
Zycze zeby ten kucharz sam zjadl te swoje kotlety co tu porównywać z wypowiedzi wynika ze skonczył zawodówke jak ją ma a lekarze uczuli sie całe lata i dalej podnosza swoją wiedze od Twojej zupy dostane biegunki i moge sie bez niej obejsc a pomuc może mi lekarz i bez niego sie nie obejde

Najnowsze wpisy